Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszabban elmesélem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabban elmesélem, hogy ismertem meg egy srácot ma este. A végén kiderült egy óriási bibi. Szerintetek vessem bele magam a dolgokba, hagyjam magam érzelmileg belemerülni, hátha át lehet hidalni a bibit? Vagy inkább limitáljam fejben a dolgokat?

Figyelt kérdés

Most voltam egy bárban, ahová egy baráti összejövetel volt szervezve. A mi társaságunk elég népesre duzzadt, mert mindenki meghívott mindenkit, így én speciel egy csomó embert nem is ismertem, és nem is beszélgettem mindenkivel. De volt egy srác (én lány vagyok) akit bár szintén nem ismertem eredetileg, de nagyon meg akartam ismerni...

Úgy volt, hogy eléggé késve érkeztem, leültem valahogy az én barátaim mellé, és aztán álltam is fel rögtön, hogy szerezzek magamnak piát. És amíg vártam a pultnál, a társaságunkat szemléltem, ki kicsoda, és kit nem ismerek.

És akkor megakadt a szemem ezen a srácon (akit még sose láttam), mert hogy nagyon jóképű volt. Lazán elmehetne modellnek vagy színésznek fej alapján. Nagyon szabályos, előnyös vonalú arca van, és hullámos sötétbarna haja, hozzá világoskék szeme. Már ültében is látszott, hogy magas is.

Visszaültem, és kérdeztem a többieket, ki az a srác? Személyesen nem ismerték, de mondták, hogy került ide, ki hívta meg. Az egyik lány mondta, hogy "szerintem is rohadt jól néz ki", pedig én nem mondtam semmi véleményt a fiúról, csak nyilván rájött, miért kérdezek róla. (Amúgy annak ellenére hogy azt írom, "fiú" meg "lány", 25-32 éves társaságról van szó. :D)

Na, de ettől kezdve kb. oda se tudtam figyelni a témára, annyira bekattantam. Csak az járt a fejemben, hogy tudnék vele megismerkedni? (Egy éve szingli vagyok, ugyanennyi ideje nem szexeltem, nem csókolóztam, ezért kattantam be annyira. :D)

Kicsit később egyszerűen csak fogtam magam, és átültem az asztalnak abba a végébe, ahol a kiszemeltem is ült. Normálisan gyáva lennék ehhez, de volt bennem két koktél. Kicsit furcsállták, miért jövök, hisz nem voltunk egy baráti kör tagjai, de elütöttem a dolgot poénnal, hogy az asztal másik végén uncsi a téma, csak politizálnak (ami nem volt igaz, egy szó politika nem hangzott el). De mellém állt a szerencse (bátraké a szerencse, aki mert az nyer, igaznak bizonyultak ezek a mondások) mert pont egy olyan, speciális témáról folyt a diskurzus, amihez nagyon is hozzá tudtam szólni. Így egy perc alatt már be is illeszkedtem, és nagyon jót beszélgettünk két órán keresztül. Ezzel a jól kinéző sráccal épp szemben ültem, és hát zavarban voltam elég rendesen... De vele is "összehaverkodtam".

Na, aztán ugye cirka két óra múlva készültek menni, köztük a jóképű legény is. Kérdeztem, merre mennek? Mondták merre, hát persze keltem fel én is, hogy velük tartok, ideje mennem nekem is. És elindultunk, aztán megint nagyon mellém állt a szerencse, mert úgy tíz perccel és pár utcával odébb mondta a kiszemeltem, hogy na itt elvállnak útjaink. Kérdeztem, miért, ő merre megy? És nagyon is tudtam arra menni, amerre ő, ezért mondtam, vele megyek, nekem is jobb arra. Így ketten köszöntünk el a többiektől, ők hárman mentek egy nagy csomópont felé, mi meg "édeskettesben" csendesebb környékre.

Baromira áldottam a szerencsémet, hogy sikerült vele kettesben lennem, de közben meg annyira zavarban voltam, hogy nem nagyon sziporkáztam. De azért tudtunk beszélgetni. De sajnos, nagyon nem kanyarodtunk flörtölős vizekre, és kezdtem megijedni. Végül, minden mindegy, lesz ami lesz, nincs veszteni valóm alapon megkérdeztem, lenne-e kedve találkozni velem?

Kb. így zajlott a beszélgetés:

Én: Lenne kedved találkozni? Elmehetnénk moziba a hétvégén, vagy ilyesmi...

Ő: Most hétvégén nem jó sajnos, de a jövő héten megejthetjük.

Én: Tényleg? (Itt őszinte döbbenet hallatszott a hangomon, amit később nagyon szégyelltem. :D)

Ő: Igen, tényleg. (Vigyorgott, amiért ledöbbentem. :D)

Nevettem, aztán bejelöltük egymást Facebookon. Kb. húsz perccel később búcsút intettünk, mert külön váltak útjaink.

Én a felhők fölött lebegve repültem haza, vigyorogva mint a tejbe tök, hogy randim lesz, vele! Nagyon bejön nekem. :D

Deeee... A fekete leves. Mikor hazaértem, ez az üzenet várt tőle:

"Szia! :D

Nem említettem, pedig muszáj tudnod, hogy szeptemberben külföldre megyek, tartósan. Talán évekre, talán végleg.

Ha emiatt nem szeretnél találkozni, megértem."

Lelombozva olvastam a sorait otthon, de rögtön visszaírtam, hogy attól még szeretnék találkozni, majd elválik, mi lesz. Visszaírt egy mosolygós fejet, meg hogy örül. Kérdeztem hová megy, azt írta Németországba. Kérdeztem, 100%, hogy megy? Azt írta 1000%, mert visszautasíthatatlan lehetősége nyílt.

Hát, ez van, semmi sem lehet fenékig tejföl, avagy az élet nem habos torta. De nem tudom igazából, mi legyen. Attól félek, belezúgok, ő meg itthagy a rózsaszín köd közepén, és szenvedek majd... Ha esetleg komolyabban egymásba szeretünk, és esetleg hív magával, vajon mennék vele, vagy nem? Fogalmam sincs, semmiről... Még alig ismerem őt, de az biztos, hogy nagyon tetszik... Á, nem tudom, olyan rossz! De az tuti, hogy nem mondok le arról, hogy randizzak vele jövő héten! Az, hogy távkapcsolat, fixen csak rövid ideig működik. De még egyetlen randink sem volt, egyetlen csók sem, ilyen korán minek agyalni? De kémia az tuti van...


2021. aug. 20. 00:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Hát az alfahímed elszáll, de az emléke megmarad. Lesz min agyalni a macskáiddal. Tiszta happy end!
2021. aug. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

A közepénél meg akartam kérdezni, hogy ez ma történt? Mert részegesen hadoválsz. De látom, igen.


Ezt mind a barátnőidnek kellene megírni, kiscsillag.

2021. aug. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Simán jöjj össze vele és amint lehet, menj ki hozzá Németbe. Megvan a tökéletes pasi és még jobb helyre is költözöl közben. 10/10. :D Irigyellek. Hajrá! Sok sikert, drukkolok!
2021. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Végig olvastam.. Nem, rohadtul tedd félre az érzelmeket, lesz egy borozás, mielőtt elrepül.
2021. aug. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd a fenébe, ráadásul be is vagy ba#va két koktéltól! Ha most össze is jöttök, a rózsaszín felhők elfoszlanak majd egy idő után. Ráuntok egymásra, megöregedtek, jönnek a szürke hétköznapok, kínlódás a gyerekekkel, meg ilyesmik. Legalább gazdag? Mit csinál kinn Németországba? Remélem nem kétkezi melós, bár akkor valószínűleg te sem akarnál tőle semmit.
2021. aug. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Ebből a sztoriból csak pont a lényeg maradt ki.


1. Mennyire gyakran tud/akar hazajárni, ha Németországban dolgozik, tud-e Magyarországról dolgozni hosszúhétvégéket/egy-egy hetet?

2. Te mennyire gyakran tudnál kijárni (szeretsz utazni, vagy rühelled, mennyire fér bele anyagilag, olyan egyetemre jársz, amit akár kintről is tudsz csinálni hosszú hetekig vagy olyan munkád van, ahol minden nap 8-ra be kell érned)?

3. Te tudsz-e németül?

4. Szívesen kiköltöznél-e Németországba?


Az ezek szerint egyértelmű, hogy csak akkor van értelme egyáltalán bármit tervezni hosszabb távon, ha van rá egyáltalán esély, hogy vagy ő gyakran vissza tud jönni vagy te ki tudsz utána menni.

2021. aug. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Sidenote: Nekem nagyon tetszett ez a történet, végig szurkoltam, hogy sikerüljön a sztori a főhősnek, aztán én is elszomorodtam a végén a srác üzenetén :D


Szerintem kár azon agyalni, hogy érzelmileg mennyire vonódj bele a dologba, mert már meg is történt úgy nagyjából. Találkozzatok, és csak ússz az árral, és agyalás helyett hagyj szabad teret a dolgok folyásának. Ez egy patt helyzet, nem nagyon tudsz vele mit csinálni, úgyhogy csak élvezd amíg tart. Aztán ki tudja, lehet neki nem fog annyira tetszeni a kinti élet és hazajön, vagy az isteni gondviselés valahogy megint az útjába fog sodorni.

Azért ha van rá lehetőség én örülnék egy kis idő múlva egy updatenek, mert kíváncsi vagyok a történet végére :)

2021. aug. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

Én biztos nem mennék bele, mivel egy full idegen pasi miatt nem költöznek külföldre, ha egyébként nincs tervben, csak azért mert jóképű.

Te most konkrétan nem is ismered, attól, hogy beszélgettél vele egy kicsit még fogalmad sincs róla, hogy ki ő. Így arra apellálni, hogy majd te kimész vele Németországba szerintem ez így hülyeség. (Ha esetleg erre gondoltál volna.)


Én nagyon szeretem az ázsiai pasikat, meg is ismertem egy nagyon jóképű mérnököt, de ő külföldön él, én pedig nem szeretnék külföldön élni. Ez egyszerűen összeegyeztethetetlen. Pedig nagyon jól éreztem magam vele és számomra egy 10/10es pasi.

Mondanám, hogy ettől függetlenül elmehetsz vele randizni, de szerintem te az a típusú nő vagy, aki rögtön szerelmes lenne, aztán belebetegedne, hogy ebből nem lett semmi.

Én nem ilyen vagyok, találkoztam vele többször is, jól éreztük magunkat, de ennyi. Ő szeretett volna kapcsolatban lenni, de nekem is van saját életem, ami összeférhetetlen az övével.

Nem minden az, hogy jóképű az adott férfi, de számodra ez jelent mindent, mert konkrétan bekattantál csak azért mert jóképű. Mindenki szereti a szépet, de ez azért már túlzás.

Ne értsd félre nem bántani akarlak, de szerintem ezzel csak saját magadnak ártanál, mivel ahhoz, hogy egy kapcsolat működőképes legyen nem csak testi vonzalom szükséges és bármikor bukhat az egész. Gondolom egyetemre jársz vagy dolgozol, így meg hátrahagyni ezeket a későbbiekben nem ajánlatos. Persze más lenne a helyzet, ha már kapcsolatban lennél és úgy hagyod itt ezeket.


Ezek mellett az sem biztos, hogy ez a srác többet szeretne tőled, mint egy kis kamatyolás. Sőt, nem tartom valószínűnek, hogy pont most akarná komoly kapcsolatba kezdeni, és megnehezíteni ezzel a saját dolgát. Mindemellett te hívtad őt randizni és nem fordítva, szóval így még jobban csökkenek az esélyeid arra, hogy bármi komolyat akarna.


Szerintem elvagy varázsolva.

2021. aug. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%

8-as voltam.


Az elején rosszul fogalmaztam, azt akartam írni, hogy a helyedben nem mennék bele, mivel te már most szerelembe estél kb. és ha jobban megszereted, akkor később rosszabb lesz. Viszont, ha meg nem próbálod meg, akkor meg azon fogsz agyalni. Nem tudom, hogy melyik a jobb választás, mivel más ember vagyok, mint te. De az sem baj igazából, ha belemész, lehet a szerelmi csalódáson hamarabb túlteszed magad, mintha azon járna az eszed, hogy "mi lett volna".

2021. aug. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%

Húúú, ez a sztori tuti kamu! Itt naponta előadják a nők, hogy a nők nem nézik a külsőt, hanem a magabiztosság és a személyiség számít... :D


2 lány ismerősömtől hallottam hasonlót. Mindkettőt befűzte 1-1 külföldre menő srác. Jól megdugták őket, aztán a srácok leléptek és pár szex után már akkor sem írtak nekik, amikor még hónapokig itthon voltak. Kibukott mindkét esetben, hogy ezek a srácok jó pár csajjal bejátszották ezt.

Na, hát a 2 csaj meg azóta is panaszkodik, hogy jajj, de gonosz minden srác, mert ők épp 2 fckboyra gerjedtek rá.

2021. aug. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!