Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként hogy lehet megélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy lehet megélni, illetve túlélni azt, hogy nem vagy sikeres a nőknél?

Figyelt kérdés

28 évesen nem volt még barátnőm, valahogy nem tudok ismerkedni, pedig próbáltam sokmindent.


Nagyon rossz így élni, hogy látom milyen jó csajok vannak mindenféle, főleg nyáron, lengébb öltözetben és tudom, hogy esélytelen összejönnöm még csak hasonlóval is. Más fiataloknak pedig olyan könnyen megy, havonta más barátnőjük van...


2021. aug. 21. 10:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9es

Nem, qrvára nem mindegy. Mert ha a kérdező helyében lennétek, nagyon rossz érzés lenne, hogy áá úgysem áll szóba velem egy lány sem, mit számít.. Szerintetek milyen lehet ez?

2021. aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen érzés, de mi a kérdés? Hozzon meg egy felnőtt döntést, hogy elmegy prostizni vagy kérjen segítséget pl. pszichológustól, fejlessze magát stb., ha van igénye emberi kapcsolatokra.
2021. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igazából voltam mindkettőnél, sajnos nem sikerült változtatni, pedig az elhatározás meg volt.
2021. aug. 21. 12:40
 14/17 anonim ***** válasza:

prosti nagyon dögösek is vannak

nem kell isteníteni a nőket lyuk az lyuk és ennyi

ha van kedvesség benne jó fej stb nincs el ájulva magától az is egy lyuk de legalább nem egy idióta p--csa. ennyi az egész nem kell félni tőlük

ha más nem menj el egy nagyon dögös prostihoz szokd meg meg milyen nővel lenni közben érezd jól magad élőben is jobban megy ha meg nem tudod mennyit ér még a leg jobb nő is.

2021. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktak Dunába ugrani. Majd a köv életben sikeresebbek lesznek a nőknél.
2021. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, már én is csak ebben bízom..
2021. aug. 22. 08:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Dettó, majd egy másik életben esetleg megadatik ami most nem, mert ez a jelenlegi végérvényesen el van nálam cseszve
2021. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!