Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres, ámde nem vonzó férfiként csak ez a két lehetőségem lenne?

Figyelt kérdés

1) Maradok egyedül évekig, kivéve ha valami isteni szerencse miatt belebotlok egy nőbe, akivel megvan a kölcsönös külső és belső szimpátia.

2) Kiteszem az ablakba, ami van, és összeszedek egy Vajna Tímea lite verziót.


Alapvetően nem látszik rajtam, hogy igen sikeres vagyok. Oké, jó ruhákat hordok, de nem pakolom tele az Instámat utazásos képekkel, Audi helyett taxizom, nem járok elit klubbokba, nem vesz körbe irigykedő udvartartás.

Kinézetre viszont egy nem jóképű, alkatilag vékony férfi vagyok, akire ha ránéznek, azt gondolják, hogy épp' csak betöltötte a 18-at. Még a borostám sem nő rendesen.



2018. dec. 19. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ez a kettő, igen.
2018. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért érnéd be egy Vajna Timejja lályttal ? :D

32/f

2018. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

előbb utóbb lesz valaki, de nem annyi mint egy áltag pasinak és nyilván nem annyi mint egy átlagos lánynak. Mi ilyen pasasok vagyunk, akikenk ha van azt meg kell tartani mert nincs más..


kérdés, mi van ha jön egy hulladék aki csak becsap és hazudik?????

2018. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%

"Mi ilyen pasasok vagyunk, akikenk ha van azt meg kell tartani mert nincs más.." Hogy ez mennyire igaz a mai férfiakra. Pont ezért van ennyi sz*r kapcsolat. Tudjuk hogy nem az igazi a nő, de ha ez sem lenne, akkor maradna a magány. Na ez a válasz arra, amikor azt kérdezik miért nem választunk olyan nőt, aki megfelelő lenne. Hát csak azért, mert egy férfi nem igazán tud választani, max csak elutasítja azokat, akik már tényleg szint alatt vannak.

Addig egy nő meg válogathat, kóstolgathat, szórakozhat stb. Persze átlagosként is.

2018. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sosem gondolkoztál valamilyen sportban, testmozgásban, testépítésben?

A legtöbb selfmade férfi, aki 25-35 éves korára saját erőből lesz sikeres, annak a látókörébe kerül a testépítés is idővel, hogy külsőre is jól nézzen ki és még több önbizalmat szerezzen. A tesztoszteron szinted is megdobja, amitől a külsőd és a viselkedésed is férfiasabb lenne, magabiztosabb lennél.


"nem pakolom tele az Instámat utazásos képekkel, Audi helyett taxizom, nem járok elit klubbokba, nem vesz körbe irigykedő udvartartás."

Ez meg a másik. Ezek nem alapfeltételek. Nem ezekkel van baj, hogy ezek nincsenek meg, hanem hogy gondolom még oda sem mersz menni egy ismeretlen, neked tetsző nőhöz valahol beszélgetni. A személyiségeddel is lehet ez a probléma, ami a csajozásban gond, hogy valószínűleg nem vagy vicces, tökös, magabiztos, jó dumás, kezdeményező. Ezek a belső tulajdonságok azok, amiken dolgoznod kellene, mert aki férfi ilyen, az sokszor még úgy is mágnesként vonzza magához a nőket, ha az élet más területein nem olyan sikeres.

2018. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó: A sport semmit nem számít. Na jó, de.. Lazar Angelovnak a szétkokszolt testével sikeresebb lehetsz... de ha csak picit látszik a heti 2-3 edzés mert 9 éve tolod a kondit mert nem akarsz az ülőmunkától megrokkanni 40 évesen, akkor semmit nem számít. Tapasztalat. 59 kiló voltam 9 éve 0 nő.. most 82, masszívabb alkat, de nem kigyúrt (van zsír és kockahas nincsen).. ugyanúgy 0 nő. De ez logikus is. Miért számítana a kondi egy nőnél? Tegyük fel sajtreszelő kokcahasad van. Holnap odamész a teszkóban pufi dzsekiben egy csajhoz.. szerinted hol látszik majd a kockahasad, miben segít? Semmiben. Ha meg oda juttok, hogy látja akkor meg már amúgy is eljutottatok egy ismeretséghez. A sporton semmi nem múlik párkapcsolati szempontból, hidd el.
2018. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

6.

Nem csak közvetlen módon, hanem közvetve is számít. Saját magam tudom mondani. Nekem rengeteget dobott az önbizalmamon. Ha magamra nézek, akkor nagynak, erősnek, férfinak látom magam, míg régen amikor vékony voltam, semmi ilyen nem volt bennem. Megnőtt az önbizalmam (az élet más területeire kihatóan is) ettől, régen a mostanihoz képest összehasonlíthatatlanul puncibb személyiségem volt még vékony koromban.

Ad egy magabiztosságot az, hogy ez egy projekt mondhatni, amit nagyon régóta csinálok folyamatosan, kitartóan. A legtöbb embernek az egyetemen (3-6 év) és a gyermek felnevelésén (15-20 év) kívül nincs semmi hosszan tartó projekt az életében, amit kitartóan csinálna sokáig, önszántából.

A tesztoszteron nevű hormon természetes módon tartós magasan létéről nem is beszélve, ami egyaránt hatással van a viselkedésre és a külsőre, mindkettőt férfiasabb irányba mozdítva el. Nekem is nagyon kölyökképem volt, mielőtt testépíteni kezdtem, 25 évesen még sokszor elkérték a személyim, azóta az edzés miatt is már most ott tartok, hogy kb annyinak nézek ki, ahány éves vagyok.


De önmagában nyilván nem elég ez. Én is olvastam máshol is, hogy valaki kigyúrta magát, aztán csak nézett, hogy miért nem jönnek a nők. Ez is egy alkotóeleme a kirakósnak. Anyagilag is érdemes rendbe tenni magad és persze a személyiségfejlődést sem elhanyagolni. Itt utóbbinál sem kell magasztos dolgokra gondolni, egyszerűen csak arra kell erősíteni, hogy tökösebb, viccesebb, nagydumásabb, kezdeményezőbb legyél. Ha vesszük ezt a hármat, hogy személyiség (ami tulajdonságokat most elmondtam), anyagiak és edzés, akkor mondjuk ezek 50:30:20 arányban számítanak, most csak úgy nagyságrendileg, szóval nyilván nem az edzésben kell keresni a megváltást, igazad van.

2018. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Gyakorlatilag igen.

De azt tudd, hogy az első verziónál is csak akkor marad veled, ha megtudja, hogy pénzes vagy. És nagyon számítóak, rutinosak, már akkor megérzik a pénz szagát az emberen, amikor még nincs is neki sok, de majd lesz.

Ja és ha van pénzed, akkor csak azt éred el, hogy veled marad. De ha kicsi a répa (18cm alatti), akkor bizony félre fog járni, csak titokban.

2018. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

7-es sportman. Én meg pont azon vagyok, hogy csökkentsem a tesztoszteront, mert barom sz*r amikor a tesztoszteron miatt szexelnél, és csak a kudarc marad. Amúgy meg már marhára nem nagy szám a sportos test, már lassanként 14 éves koruktól kötelezően járnak a gyerekek, mert azt gondolják hogy ezen múlik a jó nő. Arról meg nem is beszélve, hogy akár 1 év alatt annyit lehet fejlődni, mint régen 5 év alatt. Tudod, azoktól a fincsi fehérjéktől és társaiktól. Amúgy piszok jó a marketingjük az "étrend kiegészítőknek", arról papolnak milyen egészségesek, sőt a 120kg-os mellszériák meg a 180kg-os guggolások is csak az egészségről szólnak. A nykból nyomás is csupa egészség. Cimbora, majd 50 évesen térjünk vissza a témára, addig kitartóan folytasd a projectedet.


Elárulom, hogy én is 12 évig csináltam még valamikor a 90-es évek elejétől. Az akkori olimpiai csapat orvosa a jóbarátom, olyan jó lenne a tartana előadásokat a mai embereknek is. Ő meghúzta a vonalat, meddig tart a sport, és mi az ami már nem az. Mint mozgásban, mint étkezésben, a mai étrendkiegészítők alapja pl. a monstanto féle gmo kukorica, de természetesen erről mélyen hallgatnak, szóval így máris kicsattan az egészségtől. Aztán meghallgathatnád összefüggéseiben a bevitt anyagok biokémiai hatásmechanizmusát.

Elárulok egy titkot: a csirkéket nagyüzemileg 3-4 hónap alatt pörgetik fel vágósúlyba. Most akkor gondolkodj el, keress párhuzamot... Persze én egy kókler vagyok, tudom.

Viszont be tudnálak mutatni konkrétan 6 olyan ismerősömnek, akik mondjuk veserákkal küzdöttek, májelégtelenségel élnek, roncs izületekkel élnek. Pedig nem kokszoltak, csak úgymond naturálba nyomták.

Aztán a kaja. Eszitek orrvérzésig a rizst a csirkemellel. Szerinted mit viszel be a szervezetedbe a csirkemellel? Tudom a fincsi fehérjét... :) Mert ezt mondja a reklám, oké boldogok a tudatlanok.


Zárszóként még annyit, hogy mindenki a maga életének a kovácsa. Ha boldog vagy tőle, akkor csináld.


Viszont egyet ne felejts, és ezt jól jegyezd meg: minden ami nem természetes, annak az árát meg kell fizetni.

A másik meg az, hogy a fiatalság hussss, egy szempillantás alatt tovaszáll...


Szép napot, jó edzést!

2018. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vegyél egy 20 milliós autót . Utána lenne esélyed.
2018. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!