Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Natúr szimpla melósként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Natúr szimpla melósként egy könyvelő lánynál már tényleg nem lenne esélyem, elkönyvelne trógernak?

Figyelt kérdés

#ismerkedés #melós #Könyvelő lány
2021. aug. 22. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10. Nem értek veled egyet mivel a legtöbb munkának van mélysége, és aki valóban jól végzi a munkáját az tud olyan dolgot mondani amit a másik nem fog megérteni mivel a magyarázat az csak elmélet, a gyakorlat az meg már a puding próbája .
2021. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11 vagyok ! Tudok olyan dolgokat mondani amiről nincs végzettségem de 100% hogy nem fogod érteni , sőt egy 2 diplomás sem érti ha nincs az informatikához köze !
2021. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Könyvelő vagyok (egyéni vállalkozásban). Megsúgom, az összes könyvelő barátnőmnek melós a férje (ács, vízvezetékszerelő, kőműves).

Amúgy a családomban van olyan 30-as csaj, aki egy cég (ismert multi) felső vezetésében dolgozik, férje teherautó sofőr. És köszönik, megvannak.

2021. aug. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
13. De le merem fogadni 10-15 évvel ezelőtt jöttek össze amikor még más volt a világ..
2021. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én pl könyvelő vagyok és semmi bajom a melósokkal, barátom asztalos. Te mit dolgozol?
2021. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!