Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők 40-en túl férfiak egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 40-en túl férfiak egyre rosszabb kinézetét mennyire tudják elfogadni?

Figyelt kérdés
Amikor ismerkedtek, randiztok. Sokan mondják hogy nem külsőt kell már akkor nézni, de van hogy közben rájöttök mégsem akarjátok vagy akár gondoltok arra inkább egyedül jobb?

2021. aug. 23. 23:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
31%
Ha magas, van haja és önbizalom sugárzik belőle, akkor negyvenévesen van csúcson.
2021. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem a 20-as nők válogatnak a 40-es pasasok között. Nyilván mindenkinek változik az állaga az évek alatt, ettől függetlenül ebben a korban egyáltalán nem romlik látványosan senkinek sem a külseje, aki eddig is adott magára.
2021. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%
Egy nem magyar ferfi hatvanon felul is ferfi es jol nez ki, hat igy.
2021. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
Semennyire, ezért ismerkedek 10 évvel fiatalabb férfiakkal.
2021. aug. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Pont annyira nézem, mint fiatalabb koromban: számomra legyen vonzó. (Nem kell, hogy tökéletes legyen!)
2021. aug. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Vannak jól kinéző negyvenes-ötvenes férfiak. Nagy részük nyilván foglalt.
2021. aug. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
26%

Pedig én először a külsőt nézem, mivel más még nem látszik. Majd nézem a belsőt, ha megvakultam. 40 fölött pedig nem létezik jó pasi, pont ezért érdekelnek a fiatalabbak🤷

39/N

2021. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
37%

Külső? Van helyette lakásom, kocsim, motorom, és egy normális fizum.

Mondjuk nem is kell 30-on felüli nő, aki gazdatestet, spermadonort, adóstársat, meg hasonlókat keres.

2021. aug. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
Évek után kb. 2 napra kíváncsiságból regiztem egy társkeresőre. Már töröltem is magam. 😀Borzasztó volt a felhozatal. A 95% 10 évvel idősebbnek látszott a megadott koránál. Még a tőlem pár évvel fiatalabbak is. Nem tudom, hogy a rossz minőségű képek miatt, vagy tényleg ennyire elhanyagolják magukat. Mindenesetre ismét kiábrándultam. Marad az egyedüllét.
2021. aug. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
23%

Férfiként mondom, hogy ha egy nő 40 feletti kifogástalan, lapos hasú alfahímet akar, akkor nagyon oda kell tenni magát külsőben, belsőben is.

A biológiát nem lehet becsapni. Egy pasi is avul, 40 felett már az is komoly küzdelem, hogy ne legyen egy kis apu-hasnál, úszóguminál több. Hiába volt 20 évesen vékony, idővel feljön a zsír a hasra.

Aki olyan szerencsés, hogy napi szinten edzhet, diétázhat, mert a napirendje, munkája megengedi, az is öregszik ugyanúgy.

Máskülönben 40 felett már szerintem más szempontok hangsúlyosabbak, mint a sportos kinézet. Többet ér, ha hűséges, emberséges, kommunikatív, szerethető egyéniség a férfi, mint ha sportos, frissen nyírt Adonisz lenne, aki után megfordulnak a 30-as nők is.

Mondjuk vannak ezek a tipik sportember 50-es fazonok. Flörtölnek mindennel, amin megközelíthető nyílást vélnek a fxszuknak. Szolgáltatásban utazó vállalkozók, leketyegő tornatanárok, ex-sportoló edző bá'-k. Láttam pár ilyet, pökhendi fxsz a legtöbbje. Szánalmas volt, amikor az egyik ilyen a kulturáltság látszatát próbálta magára erőltetni, amikor egy tanárnőt fűzött. Amelyik nőnek ez bejön, az meg is érdemli a sorsát.

2021. aug. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!