Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korban "illik" már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban "illik" már, hogy az embernek párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdésem kicsit nehezen értelmezhető.


Ti szerintetek hány éves korban mondható el, hogy valami baj van azzal az emberrel, aki nincs kapcsolatban, vagy aki nem volt még párkapcsolatban/nem volt szexuális viszonya?


Férfiakra és nőkre is vonatkozik a kérdés. Férfiaknál, vagy nőknél tolerálható jobban szerintetek, ha később lesz az első kapcsolata, mint az átlagnak?



2021. aug. 24. 17:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
De ha valaki AKAR kapcsolatot, és képtelen kialakítani, az minden korban "gáz".
2021. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%

Más dolog az, ha valaki eljut addig, hogy lehessen párkapcsolata, de valamilyen okból kifolyólag nem jön össze.


De azt gondolom, amikor ez a téma jön fel olyan pasikról van szó, akik eleve nem is tudnak ismerkedni, súlyos önértékelési problémáik vannak, és egy nőnek a kezét nem fogták még meg.


Ez nagyon nem ugyanaz, amikor valaki tud csajozni, de nem képes magát hosszú távon lekötni.

2021. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
A magyarok mániája ez a dolog, szerintem már a csecsemőket is ezzel inzultálnák legszívesebben. Ahhoz képest meg pont, hogy semmiféle jó példát nem mutatnak, hisz rengeteg a válás, a megcsalás, akkor minek?
2021. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Én most lettem 22.Évekkel ezelőtt is tudtam,hogy nekem sose lesz senkim,és így is van.Sose csókoltak meg,az ellenkező nemtől még ölelést sem kaptam.Ha ciki,ha nem változtatni soha nem tudtam rajta,nincs ilyen,hogy mikortól elvárt.Ha valaki nem tart rá igényt,akkor nem ciki 40 évesen sem,mert léteznek aszexuálisok,és olyanok is,akik egyszerűen nem vágynak a kapcsolatokra.Ha úgy vesszük,ez csak egy élvezeti cikk,mint a barátság.Nem kötelező,mint az iskola vagy a munkahely. 22/N
2021. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
96%

Szerintem is mindenkinél más... Most miért kellene majd a húszas éveimre legalább ennyi vagy ennyi nővel kapcsolatban lennem. Barátaim, ez nem a Pacman, ahol halmozzátok a pontszámot, hogy megdöntsd a rekordot!


8-as írta a kamaszkori szerelmet, ami inkább tortúra egyeseknek, mintsem boldog emlékek, meg "buli"... Én mit mondjak? Most csak néhány példát a szép emlékeimből:


Sorozatban háromszor egyedül mentem randevúra, mert amikor odaértem vagy már utaztam mindig visszaléptek (igen, mind a három nő). Volt olyan, aki társaságban konkrétan szégyellt a többi ember előtt. A csúcs viszont az volt, amikor egy baráti tanácsadás után még én voltam a rossz ember.


Ezek után, akkor úgy néz ki nem lehet senki boldog? Ezek után ne álljon senki az ilyennel szóba, mert az illető kettyós és szociális képességeiben hiányos, csak mert rossz lapokkal kezdett? Szerintem nem.


Én példaképpen sokat tanultam és még tanulok is, sportoltam, zenéltem, játszottam, sok külföldivel ismerkedtem meg, és próbálom megvalósítani önmagamat. Csak a korosztályom szerint ez nem izgalmas, nem menő, nem "normális". Sokszor idősekkel beszélgetek, mert ők valamiért értik a poénjaimat, lehet velük értelmesen tárgyalgatni/vitázni és nem rekesztenek ki, mert eltérő a gondolkodásom.


Kérdezőnek, és másoknak is ismétlem: Nem, nem baj ha nem voltál még kapcsolatban. Építsétek ki az egzisztenciátokat, legyetek önmagatok! Ezalatt vagy ezután viszont ha találkoztok olyannal, aki tetszik, merjetek kezdeményezni, próbálkozni!


Vagy sikerül vagy nem ¯\_(ツ)_/¯

2021. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Voltak néha egy éjszakás kalandjaim ... Lehet túl nagyok az elvárásaim"

Nem úgy tűnik...

2021. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Hány éves korban "illik" már, hogy az embernek párkapcsolata legyen?"

Idézőjelbe teszed, mert te is tudod, hogy nincs olyan, hogy "illik".

Nem az a helyzet, hogy egyszercsak végre megtalálja az ember a választ erre a kérdésre, hanem az, hogy egyszercsak végre felnő annyira, hogy megérti, nem jó a kérdés, nem ez a kérdés, nem erre kell választ találnia - tehát nem kell azokkal foglalkoznia, akik folyton azt kérdezgetik tőle, hogy "na és mikor lesz már valakid?", hiszen vagy semmi közük hozzá, vagy ha van, akkor meg úgyis meg fogják tudni időben.

2021. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!