Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalom hiányos férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiányos férfinak vagy nőnek könnyebb e párt találni?

Figyelt kérdés
Miért?

#önbizalomhiány #Önbizalom hiányos férfi #könnyebb párt találni?
2021. aug. 25. 11:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nőként. Önbizalomhiányosan hajlamosabbak párkapcsolatban lenni olyannal, aki nem hozzáillő, kevésbé jó pasi, mert azt hiszi, jobbat nem érdemel.

Ha pasiként vagy önbizalomhiányos, akkor lehet, hogy egyáltalán nem mersz nyitni a nők felé.

2021. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Attól is függ hogy milyenek a külső és a belső értékeik.
2021. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Nőként, de irigyelni nem kell őket ezért. Viszont nem értem, mi értelme a kérdésnek. Kérdező, te ilyen férfi vagy és nem találsz párt? Miben segít rajtad az, hogy a nők milyen hamar találnak párt?
2021. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13. Semmiben nem segít.

Ettől még érdekelhet a téma vagy nem?

2021. aug. 25. 15:42
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
Persze, csak furcsállom. Gondolom, magadtól is rájöttél, hogy nőként könnyebb, bár sajnos az a kapcsolat le is húzza őket a béka feneke alá.
2021. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Nőnek. Az ilyeneket összeszedi valami narcisztikus abuzáló, aztán a szerető mellett rongynak végülis elfér
2021. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
15. Hasznuk nincs vele, tehát végülis nem jobb szerintem a nőknek se.
2021. aug. 25. 15:57
 18/20 anonim ***** válasza:
91%
17 Nem hát, senki nem mondta, hogy jobb.Ez csak a férfiak fantazmagóriája.
2021. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal jobb helyzetben vagyunk mi nők! Önbizalomhianyos voltam mindig én is és nem mondom hogy már nem vagyok, de sokat javult mióta megismertem a férjem. Ő tényleg mindent megtesz azért hogy legyen önbizalmam!

A barátnőm szintén ilyen típus és őt is a párja segítette, hogy az önbizalma a helyére kerüljön.

2021. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Az excdajomnak sem volt túl sok "önbizalma" (gyűlölöm ezt a szót) és nekem sem. Sokat dolgoztunk azon hogy rendbe jöjjön, neki sikerült is és azt gondolom én is jó úton haladtam, hogy elfogadjam magam.

De végül sikerült úgy felépítenem az övét, hogy meg is csalt és lelépett egy idiótával... Megérte nagyon, főleg hogy utána én 2 évig totál a béka segge alá kerültem érzelmileg.

Azt hiszem manapság a nőknek minden könnyebb.

2021. aug. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!