Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki önbizalomhiány miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki önbizalomhiány miatt nem tud magának párt találni, annak miért dörgölik az orra alá, hogy sportoljon?

Figyelt kérdés
10-ből 9 ember ezt javasolja és meggyőződése, hogy ez elengedhetetlen.
2018. máj. 4. 10:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Mert a sporttól jobban fogsz kinézni, és így az önbizalmad is növekedni fog. A sport által több normális embert megismerhetsz, lehet még kapsz is dicséreteket tőlük, ami miatt szintén nőhet az önbizalmad. Soroljam még?
2018. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
A sport jót tesz az ember lelkének.
2018. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
A mozgás jót tesz a léleknek és formálja a testet. Jó figyelemelterelésnek és ahogy javul a tested javul az önképed, célokat érsz el ami javítja az önbizalmat. Emellett esztétikusabb külsőd lesz. Ha olyan mozgásformát választasz még a szociális életed is javul és a barátságok által fejlődik a szociális készséged. Ha csapatjáték amit elkezdesz akkor javul a kompromisszum készséged és az együttműködő képességed.Összességében nagyon jó hatással van az emberre a rendszeres mozgás.
2018. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg nem tudod, milyen jó érzés a saját határaidat feszegetni. Nem tapasztaltad még meg az endorfinlöketet, ami a fokozott terhelésnél jelentkezik a szervezetedben. Nem tudod, mennyivel magabiztosabb az embernek még a mozgása is, ha rendszeresen mozog.
2018. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
44%

1: azért, mert manapság mindenkinek csak a kisportolt test a "szép".

2: mert akik ezt mondják, azt hiszik, hogy a sporttól minden jobb lesz, pedig nem.

3: mert nincs jobb tanácsuk.

4: általában olyanok mondják ezt, akik sportolnak és rá akarnak venni, hogy te is azt csináld amit ők, befolyásolni akarnak téged (és ez még csak a kezdő lépés, utána meg az lesz a tanács, hogy vegyél Ferrarit, mert az segít az önbizalom/f**z/növelésben stb.)

5: én sokáig sportoltam. Sose érdekelt. Amíg sportoltam, nem lett barátnőm. Amióta nem sportolok, azóta sincs. Nem történt változás ergó a sportolás pont s**rt se ért.

6: szerintem csak a hülyék adnak ilyen tanácsot.

2018. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%
#5 minden elfolyó, úszógumis, tokás, chips-zabáló alak ragaszkodik hozzá, hogy őt a "belső értékeiért" szeressék, miközben ő persze topmodell csajokról vagy szálkás, kigyúrt pasikról álmodozik.
2018. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%

" Amíg sportoltam, nem lett barátnőm. Amióta nem sportolok, azóta sincs. Nem történt változás ergó a sportolás pont s**rt se ért."


Nem azért kell sportolni, hogy legyen csajod. Azért kell sportolni, hogy normális alakod legyen, ne halj meg 50 évesen szívrohamban, egészséges legyél.

2018. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
55%

No.

#5 vagyok.

#6 én nem vagyok egyik sem a felsorolt pasik közül és nem álmodozom senkiről. Belenyugodtam, hogy nem kellek senkinek.

#7 attól lehetek egészséges, hogy nem sportolok (nem írok példát). Kit zavar amúgy is, ha meghalok 50 évesen? Ennyi erővel akár elcsaphatna az első kocsi holnap reggel... Érdekes módon egy csomóan éltek már meg 80-90 évet úgy, hogy nem sportoltak.

2018. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%

"Kit zavar amúgy is, ha meghalok 50 évesen?"


Hát téged kellene, hogy zavarjon, nem mást. Sajnálatra méltó, hogy ennyire el vagy keseredve.

2018. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#9-es nem vagyok én hívő. Ha meg kell halnom, majd odafent eldöntik, mikor lesz az. Akár ebben a percben, akár holnap, akármikor. Pont nem érdekel. Halál után úgysincs másik élet.
2018. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!