Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lenne igazságosabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne igazságosabb egy mindenkire érvényes kasztrendszer?

Figyelt kérdés
Akkor a nők nem válogathatnának kedvükre a társadalmi rangjukon felül és a melós lányok kénytelenek lennének melós fiúkat választani. Az arányok is jobbak lennének szerintem.

#pártalálás #melós #Igazságos kasztrendszer
2021. aug. 25. 21:39
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
87%
9. A pasiknak is el kellene kezdeni válogatni, és nem pin@ja van tehát húzok sorszámot alapon, mindenkinek csapni a szelet.
2021. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos, mint azt ma egy korábbi kérdésből megtudtuk, a melós fiúknak insta cicák kellenek, lehetőleg diplomával, nem melós csajok. Szóval jó lenne a kasztrendszer, amit javasolsz, mert akkor eszébe sem jutna a kis incelnek panaszkodni, velem meg szóba állnának végre a 3 diplomás pasik.
2021. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
88%

Felőlem, akkor is maradna mellettem a jól kereső, értelmiségi párom.


Komolyra véve a szót nevetséges lenne és ha meg is valósulna, szerintem a nők inkább választanák a szingliséget vagy támogatnák egymást, mintsem olyannal álljanak össze, aki amúgy nem kéne nekik.

2021. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy ti incelek baromi rosszul járnátok ezzel, mert eddig ellehettetek magatokban jónőkről ábrándozva, de ebben az új rendszerben kötelezően kiutalnának mellétek egy kívül-belül hozzátok hasonlóan elbűvölő teremtést 🙄 asszem keményen visszanyalna a fagyi 😏
2021. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

#14


Az nem probléma, volt már ronda barátnőm.

Tudom milyen érzés minden nap rettegve menni a hálószobába.

2021. aug. 25. 22:24
 16/56 anonim ***** válasza:
92%

Ezzel az elképzeléssel rengeteg probléma van. Íme néhány:

1. nem lenne etikus

2. mégis milyen jogon szól bele akárki, hogy ki kivel lehet együtt? szerinted ezt elfogadnák az emberek? nyilván nem

3. nem igazán lehetne ellenőrizni, hogy betartják-e, max azt tudnák megtiltani, hogy más kasztrendszerbelivel házasodj vagy legyél hivatalosan is együtt

4. mi van, ha lesz egy sokkal jobban fizető állása? minden ilyennél lehet a bizottság elé járulni elbírálásra?

5. nem is lenne kapacitás erre az egészre

.

.

.

De ha még ezt mind meg is tudnák oldani valahogy, akkor se jutnál előrébb, mert ha ilyen szempontok alapján rangsorolsz, nem lenne azonos a nemi eloszlás. Ha te melós vagy és jóval több az ilyen férfi, mint nő, akkor simán lehet, hogy ugyanúgy egyedül maradnál.

2021. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire el vagy keseredve, hogy utópisztikus módszerekkel akarsz nőt kiutaltatni magadnak? Szar lehet neked. :D
2021. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
89%
#15 most azért elmorzsoltam egy könnycseppet 🤣
2021. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
95%

Tudom, hogy troll kérdés, de a mai világban, Európában ez már nem működne.


Régen az értelmiségi volt az ász, megbecsülték, sokat keresett. Most ha megnézed, melósként is kereshetsz annyit, mint diplomával, szóval mit sír a szád?

2021. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
91%
Tehát nektek inceleknek hozzátok hasonló szintén incel (ti nyelveteken femináci) nőket sorsolnának ki.. Vagy mire gondolsz?
2021. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!