Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lenne igazságosabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne igazságosabb egy mindenkire érvényes kasztrendszer?

Figyelt kérdés
Akkor a nők nem válogathatnának kedvükre a társadalmi rangjukon felül és a melós lányok kénytelenek lennének melós fiúkat választani. Az arányok is jobbak lennének szerintem.

#pártalálás #melós #Igazságos kasztrendszer
2021. aug. 25. 21:39
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
20%
30-as én nem szólom őket le ők nem adnak esélyt. Nyilván azért pont ezt írtam körül mert ez vagyok én is. De nem adnak esélyt. Ez a gáz érted 30?
2021. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
89%

31: most nem azért, de az alapján válasszon egy nő párt magának, mert RandomJózsi szerint ő őhozzá illik bizonyos paraméterek alapján? Ez már kész üzleti tranzakció... itt hol van a vonzódás, az érzelem, a személyiség alapján való összeillés?

Mintha az lenne az egyetlen oka, hogy nem kapsz "telepi nőt", hogy azok mind nagyravágynak... ami amúgy ebben a formában baromira nem is igaz. Pl. lehet, hogy látják azt, hogy hogy fröcsögsz róluk, hogy "méééé képzeli magáról a 165/5-ös, hogy szép"...

2021. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
14%

NA várjál 32-es nem azt mondtam, hogy akárkinek adjanak esélyt, már megint jön a kontra ferdítés...


Csak azt hogy reálisan nézzék önmagukat és hasonló kaliberű és életvitelű férfit keressenek, hosszabb távra csak így működhet.


Vagy oké elsöprő szerelmek lehetnek Alehandroval meg Chad-del, de ha norm. hosszútávút keres érdemes saját szintbe gondolkozni és esélyt adni a másiknak.

2021. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
89%
33: de nem minden telepi nő ilyen. Ezt állítani hazugság. Van rengeteg testileg-anyagilag átlagos nő, akinek hasonló párja van, nem csilliomos és Calvin Klein-modell. Ha meg te azokra a nőkre hajtasz, akik nagyravágynak, akkor érdemes elgondolkodni, hogy miért.
2021. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
67%
De te nem tudod, hogy ők milyenek. Én pl nem adok esélyt olyannak, aki nem olvas, nem művelt, nem beszél valamilyen idegen nyelvet, nem jár soha színházba és nem lehet vele számomra értelmes dolgokról beszélgetni. De te csak azt látod, hogy 165/65, panel lakás. Amúgy meg hozzám hasonló, átlagos külsejű, de nem átlagos belsejű férfival akarok ismerkedni. De attól még nem jön be minden átlagos pasi. Két átlagos pasi közül is választ az ember valami alapján.
2021. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
7%
35-ös akkor válogassá tovább ...
2021. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
14%
Bírom amikor az itteni nők a belsővel jönnek, közben igazán kimutatják azt a "szép" belsőjüket minden kérdés alatt. Gondolom kint a való életben játsszák a szépet, itt, névtelen válaszok mögé bújva jön csak elő igazán, hogy rohadt belül az az alma.
2021. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
80%
36: na hát ez az a hozzáállás, ami nem vonzó. "Válogassá' tovább", egyébként baromira nem felszínes és jogos elvárásokra. Kapanyél a szájából kilóg, de nem érti, miért nem cuppan rá minden csaj a telepről.
2021. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
14%
37-es mondta ki a tutit, lepontoznak beszólogatnak és 'válogatnak'. Ocsmány undorító mind.
2021. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
67%

39 Mi a probléma a válogatással? Oda kéne dobnunk magunkat mindenféle kívül-belül ocsmány féregnek aki ránk mutat hogy 'ez kell nekem?'

Elmebeteg 😅

2021. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!