Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy az ember néha beképzeli a vonzalmat?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy van egy férfi aki néha feltűnik itt ott a városban. Nem ismerjük egymást. Ahányszor meglátom, olyan furán vonzódást érzek iránta, és rajta is látok vmi fura feszengést. Nem szemezünk meg semmi ilyesmi, nem is akarok semmit, mert van férjem (mióta járok a városba dolgozni azóta fennáll ez a szitu, szóval jóval a férjem előtti dolog) Neki is van, már láttam.

Nem akarok félre lépni, úgyhogy erről ne os írjatok, nincs ilyen szándékom. Csak ma is megtörtént, és elgondolkoztam kicsit a bonyolult dolgokon.


2021. aug. 29. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én mindig azt képzelem mert vágyom rá
2021. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

feltűnik itt ott.. "

nem vagy képben semmivel.

2021. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1es. Én nem vágyom a vonzalomra.

2es. nem tudom mire gondolsz ezzel

2021. aug. 29. 19:18
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
En csak olyanokat szoktam érezni hogy na ez is megd.gna, az is megd.gna, az nem d.gna meg, amaz nem lát a szemétol nem vest észre ergo megállapíthatatlan, de a kövi a haverjaival együtt is .egd.gna egyszerre is, az utana levő meg nem ffi ma, csak bambul, észre se vesz, aztan nah ez is megd.gna..és igy tovább.
2021. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*Jah az irritálni is szokott mikor a -na ez megd.gna- tipusu mellett ott a nője. Ehhez társul az is h9gy de jo hogy nem én vagyok a nője helyében gondolat.


Aztan intezem tovabb a dolgaim. Ezek csak amolyan félpillanatos nem is erdekel tipusu bevillanasok az agyamba csak.

2021. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem azzal nem lenne semmi gond, ha felvennéd vele a kapcsolatot, beszélgetnétek egymással, pl.: kutyasétáltatás okán, vagy megkérdezel tőle egy utcát, boltot, aztán alakul a dolog.

Valami oka van, hogy találkoztok egsymással, érdeklődsz felőle, valszeg ő sem érzéketlen feléd. Én szerintem érdemes lenne kezdeményezned

2021. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Férje van dik
2021. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Uhum van hogy az ember téved es azt hiszi, hogy vonzodas pedig dehogy.
2021. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
van úgy hogy becsapod magad hogy á ez nem vonzódás, de minél többet kattog rajta az agyad..
2021. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
6os, ez abban az estben lenne jó ha mindketten szinglik lennénk, de egyikőnk sem az.
2021. szept. 1. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!