Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van sokkal több 25 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sokkal több 25 év feletti egyedülálló férfi, mint nő?

Figyelt kérdés

Instagram, Facebook profilok alapján feltűnő jelenség, hogy például 25-30 éves kor között sokkal nagyobb arányban vannak az egyedülálló férfiak, mint a nők.

Szinte a legtöbb nő már házas, komoly kapcsolatban van. Ha valaki megnézi a másik oldalt, a férfi profilokat feltűnik hogy sokkal kevesebben vannak kapcsolatban.


Mitől lehet ez a nagy számottevő különbség?


2021. aug. 31. 16:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
25%
10: De azok a csedkörhintán játszanak. Átlagos férfi szóba se jöhet nekik.
2021. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
39%

Van egy cégvezető elég szép lehet a jövedelme, szóval van pénze....a felesége 27 éves ő pedig 40 vagy már 41.


A felesége barátnői szintén 26-27-28 évesek és érdekes mód mindegyiknek ilyen gazdag vállalkozó férje van.


Általában ha a barátnőmnek gazdag pasija van....jajj nekem is olyan kell!!!!!

2021. aug. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
61%
1: Biológiailag képtelenség, hogy fogyó társadalomban kevesebb nő szülessen. Hiszen ha egy gyerek születik minden családba, akkor a természet a kihalás ellen csak úgy tud harcolni, ha az a gyermek lány lesz. Ergo fogyó társadalomban nőtöbbség lesz előbb-utóbb. (és ez nem rakétatudomány, csak egyszerű evolúció, biológia)
2021. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%

"De azok a csedkörhintán játszanak"


Ismerj meg jobb embereket, cuni.

2021. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
76%

"Átlagos férfi szóba se jöhet nekik."


És de szép lenne, ha te sem érnéd be olyannal, akit átlagosnak tartasz.

2021. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
71%
Ez tévhit. Férfi vagy, ezért látod úgy. Én meg azt látom, hogy több a szingli nő.
2021. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanannyi férfi van kapcsolatban mint nő. Mivel két ember kell (egy nő +egy férfi) egy heteroszexuális kapcsolathoz.
2021. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
46%

Nekem pl. sose volt kapcsolatom pedig 28f vagyok.😤 ez már majdnem annyira dühít mint , hogy Soros újra támadasba lendül.


U.i.100 lányra 106 fiú születik de később egyre több nő marad életben.

2021. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
13%
Ráuntak a nők "Nekem nem jó senki sem" c. hozzáállásaikra..
2021. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
44%

"Ugyanannyi férfi van kapcsolatban mint nő. Mivel két ember kell (egy nő +egy férfi) egy heteroszexuális kapcsolathoz."


Ha normális, hagyományos kapcsolatot nézzük, akkor valóban így van. De, mint tudjuk, a nők nagy része inkább ilyen-olyan szexkapcsolatban van egy olyan pasival, aki jellemzően több nőt kezel párhuzamosan. Ahány ilyen nő van, annyi férfinek nem jut társ, értelemszerűen. Bárhogy is tagadjátok.

2021. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!