Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedik egy gyerekei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedik egy gyerekeit egyedül neveli nő?

Figyelt kérdés
Én férfi vagyok, aki egy hasonló szituációba csöppen. Aggódok kicsit. Egyrészt hogyan tudnék más gyerekének nevelésében segíteni, amíg csak ismerkedünk. Persze kérdéses a szexuális élet is, ami gyerek mellett nem tudom hogyan működhet.
2019. júl. 10. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
#1: maga is el tudja tartani a gyerekeit. Hihetetlen, mennyi ostoba luzer van itt, akik szerint egy no nem kereshet jól, ellenben minden pasi úszik a penzben.
2019. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Mi az istennek kell segítened a nevelésében? Azt meg főleg nem értem, hogy ezt ismerkedéskor?

Soha nem engedném hogy bármit is tegyen a gyerekeimért. Egyedül nevelem őket, vannak pasijaim, nem kötöm a gyerekeim orrára a kapcsolataimat.

Bár nekem picit nagyobbak a gyerekeim, nem ovisok, de akkor is. Szerintem egy anyukának legyen élete a gyerekein kívül is, nem nullahuszonnégyben egymás nyakán lógni. Nem ettől jó anya.

2019. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Amíg csak ismerkedtünk, addig nem is találkozott a párom a gyerekekkel. Tudott róluk, látott képet, de ennyi. Ha nem volt feltétlen szükséges, szóba se hoztam őket.

Amikor pár hónap után úgy éreztük, hogy ez kezd komolyra fordulni, akkor mutattam be őket egymásnak. Persze megfelelő előkészítés után, így eleve jól is fogadták a gyerekek. Szerencsére kölcsönös volt a szimpátia.

Utána egyre több időt töltött velünk, nálunk, de azért maradtak programok kettesben is. Olyan fél év után került szóba, hogy költözzünk össze, vagyis ő hozzánk.

Rá két évre esküvő, aztán jött a közös gyerek.

Egy család vagyunk, nincs én gyerekem, te gyereked, mi gyerekünk.

2019. júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

3-as, vegyél be nyugtatót.És ne általánosíts.


Kérdező, nem kell segítened ismerkedésnél a gyereknevelésben.Miért is tennéd?Még csak ismerkedtek, a későbbiek meg majd adják magukat.

A szexuális élet nem könnyű gyerek mellett.Akkor vállald ezt a kapcsolatot, ha készen állsz minden nehézség megoldására.Sok türelmet, kitartást igényel, de sokaknak sikerült már.

2019. júl. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Először is azt kell eldönteni,hogy szeretne-e ismerkedni gyermekes nővel a pasi, el tudja-e fogadni a helyzetet, a gyerekeket, a gyerekneveléssel járó elfoglaltságot/elsőbbséget a nő részéről.


Ha totálisan kizárja, vagy kételkedik, akkor kerülje el az ilyen lehetőségeket.


A köztudattal ellentétben nagyon kevés nő az aki azért keres társat,hogy a gyerekeit legyen aki eltartsa. Ha elvált ott az apjuk, aki gyerektartást fizet, ha megmarad a jó kapcsolat pedig még ezen felül is támogatja a gyerekeket, tartja Velük a kapcsolatot, elviszi Őket, részt vesz az életükben.


Kérdező, amíg csak ismerkedtek nem kell,hogy segíts a gyerekek nevelésében, egyszerűen csak próbálj meg alkalmazkodni a helyzethez, esetleg ismerkedj meg Velük, de ennek idejét és módját bízd az anyjukra.


Ha kicsik a gyerekek hamarabb elalszanak, napközben óvodában, iskolában vannak,vagy elviszi Őket az apa, nagyszülő, barátnő.

Lehet megoldást találni az együttlétre, és nyugi, ha tényleg szeretné a kapcsolatot az anyuka fog erre lehetőséget keresni.

2019. júl. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Véresszájú játszótéri anyukaként valahol igazat adok 1-esnek, de csak abban, hogy rengeteg anyagilag kihasznált férfi van. De az, hogy megverje más gyerekét, azzal én sem értek egyet, és az, hogy jól neveltek legyenek a kölkök, az az anya felelőssége.
2019. júl. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Ahogy bármelyik másik. Várja a sült galambot.
2019. júl. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha zavar a kutyák utánni aknák szedése, akkor nem kellene kutyás nővel ismerkedni és a probléma megoldódott. Amennyiben fétised a gyerekes nő, akkor miért kérdezed? Ha zavar hogy gyereke van miért nem keresel gyerektelent?

Nem állnak veled szóba? Türelem.

2019. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Nem lehet általánosítani, ahány gyerekes nő, annyi helyzet. Kérdés, hogy apuka mennyire van képben (mert ha a gyerek vele van, anyuka szabad; plusz ez esetben a gyereknek nem lesz szüksége másik apaképre, van saját apja). Van-e más segítsége az anyukának (pl. a gyerek nagyszülei). Randizgatós, vagy együttélős kapcsolatban gondolkodik-e és mennyi időn belül. Előbbi esetben ugyanis egyértelmű, hogy nem várja el, hogy beszállj a nevelésbe bármilyen módon. Max. annyi, hogy lehet csinálni közös programokat a gyerekkel, hogy ismerkedjetek.

Szóval teljesen egyénfüggő. Ja és nyilván azon is múlik, hogy mekkora a gyerek. Minél kisebb, annál nagyobb az esélye, hogy még "nevelhető".

2019. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!