Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Érdemes a párodért feladni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a párodért feladni az álmaidat? 13 év korkülönbség van köztünk, ő már megélte azokat a dolgokat (utazás, karrier, egyedül elérni dolgokat) amiket én nem tudnék, ha vele maradnék ( a gyerekei ide kötik és egyéb okok).

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok. Nagyon szeretem a páromat, egy éve vagyunk együtt. De időről időről felmerül bennem hogy nekem ez kevés. Jól megvagyunk, nem veszekszünk, vannak közös céljaink de mielőtt ezeknek a megvalósításába belefognánk (közös ház, közös vállalkozás) én úgy érzem hogy kihagynék valamit az életemből. Az egyetem elvégézése után nem mentem önkénteskedni, külföldön élni kicsit és utazni mert hallgattam a szüleimre akik azt mondták hogy kezdjek el munkát és pénzt keresni. Ezt nagyon megbántam mert nem szeretem a szakmám, jó lenne egy kis szünetet tartani. De minél hosszabb ideje vagyok a párommal annál inkább megszokom ezt, ami van, annál kevésbé vágyom arra ami újra és újra felmerült bennem, korábban sokkal erősebben. Egyszerűenem tudom otthagyni, hiszen nem tett semmi rosszat, de mi van ha ezt évekkel később megbánom?
2017. jan. 2. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Maga a korkülönbség nem gond magában, a többi rajtad múlik.

Én 27 vagyok, a párom 14 évvel idősebb és már évek óta együtt vagyunk és nem kéne más.

2017. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
A korkülönbség egy dolog, ugyanez a probléma mással is felmerülhetne, ha nem akarna Veled tartani. Arra még nem gondoltál, hogy nem lépsz le egy teljes évre, csak mondjuk 3 hónapra vhova külföldre önkéntesnek? Azt még simán túlélhetné a kapcsolatotok, ha te is úgy akarnád. Az is rohadt hosszú idő és azzal is sok új élményt és érzést gyűjthetnél. Milyen munkád van? Ha elmész, találsz/találhatsz utána megfelelőt? Lehet 3 hónapra el is tudnak engedni a munkahelyedről.
2017. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Az álmaidat nem érdemes senkiért feladni.
2017. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ügyvédjelölt vagyok és sokkal több a szabadságom így is, mint a legtöbb jelöltnek. Mégsem szeretem csinálni. Nem szeretnék ügyvéd lenni és a váltáson dolgozom, hogy egy kreatívabb és emberközpontúbb területen dolgozhassak ahol valóban segítek az embereknek. Tudom, ez így nagyon idealistán hangzik de ebben hiszek.
2017. jan. 2. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Ügyvédként dolgozhatsz az emberekért és nagyon sokat tehetnél értük, gondolj csak a TASZra, vagy más jogvédő szervezetekre. Szegényeken és a társadalom kitaszítottjain is sokat segítenek és a világot is jobbá tehetik, amikor nem engednek érvényre jutni magasabb körökből érkező igazságtalanságokat.

De ha nem ez a te utad, akkor keresd meg, hogy mi lenne az.

2017. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig az idő adja a választ az ilyen kérdésekre.

Könnyű (tévesen) elképzelni, hogyha ezt adnám fel, akkor az és amaz lenne, ami azért lesz jobb, mert...

Valamit (fizetünk) valamiért, és utána fogjuk csak érzékelni, mennyire jó vásárt kötöttünk, mennyire jó lóra tettünk.


Amúgy semmi nem akadályoz meg abban, hogy kipróbáld magad anélkül, hogy ezt végletekben tennéd, mindent feltéve.

2017. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!