Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz, ha nekem igenis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha nekem igenis számít a pénz egy férfi esetében?

Figyelt kérdés

Nem nevezném tudatosnak, viszont még soha nem tudtam olyanba beleszeretni, aki anyagilag rosszul állt volna. Itt nem luxusra kell gondolni, de például nem tudnám magam olyan emberrel elképzelni, aki még a szüleivel él. Nem kell, hogy legyen saját lakása, de nekem fontos, hogy fenn tudjon tartani egy albérletet. Az is fontos, hogy el tudjunk járni programokra, étterembe, nyaralni, és mindez ne okozzon gondot. Most úgy hangozhat, mintha nagyon nagy elvárásaim lennének, ami miatt én is haragszom magamra. Önmagában a jó anyagi helyzet miatt nem járnék senkivel, viszont a hiánya sajnos nagyon is kiábrándít. Próbálkoztam, de nem éreztem nőnek magam olyankor, amikor az első randin például felezgettünk vagy csak sétálgattunk órákon keresztül. Onnantól kezdve úgy éreztem, hogy nem tart nőnek, nem becsül meg. Szülőkkel élő férfi esetében azt éreztem csak ki akar használni, hogy legyen hol laknia, nem tudtam már rá másképp nézni. Ez nagyon nagy probléma? Nem tartom magam felszínesnek, nem a pénz az elsődleges, de nem tudok úgy hozzáállni, mint sok más nő.


28n



2021. szept. 2. 15:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
96%

Te otthon laksz a szüleiddel?


Egyébként szerintem a legideálisabb, ha a partnerek nagyjából hasonló anyagi háttérrel rendelkeznek.

2021. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
96%

És te milyen szinten állsz ilyen téren? Mert kissé igazságtalan, ha a másiktól elvársz olyat ami neked nincs.


Ha van, akkor alapból a "guba a gubához" elv érvényesül, ami a leglogikusabb e téren.


Az egy kicsit a 21.századi torz hozzáállás, hogy önmagad értékét a pénzben határoztad meg és ha nincs pénz rád költve, akkor már nőként sem tudod magad értékelni... Hmmmm... Ez elég különös.

2021. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
60%
Én se lennék olyan nővel akinek az általad felsorolt dolgok problémát okoznak.
2021. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
Van saját lakásom.
2021. szept. 2. 15:34
 5/78 anonim ***** válasza:
14%
valami pszichés betegséged van szerintem, jobb lenne szakorvos segítségét kérni. A sétálgatás az teljesen jó és egészséges, éterembe ülni viszont drága és egészségtelen .
2021. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
96%
Mit erdekel teged kinek problema? En nem jonnek ossze dagadt novel, hol nem szarom le ez felszines e vagy sem. Azert mert itt nehany gyoker osztja az eszt mert nyomorekok nem kell megfelelni nekik. Elni, es elni hagyni ugye…
2021. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
83%

Semmi gond nincs a gondolkodásoddal. Magam is így vagyok vele - nem fogok a tv előtt kucorogni 0/24, mert az ingyen van és nincs pénzünk mozira, nyaralásra, bármire. Illetve nem fogok anyuka kisszobájába járni, mert neki meg otthon olcsó lakni.

Van saját lakásom, autóm. Szintén úgy vagyok vele, ha albérletben él sem gond, de mindenképp önállóan képes legyen megoldani a lakhatását.

2021. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
86%

Nem létező problémákról írsz, többszörösen is. Én pl. fizikai munkás vagyok, alacsony keresetű, mégis fenn tudok tartani egy albérletet, saját háztartást. A két dolog nem függ össze, hacsak nem Budapest valamelyik luxusnegyedéről van szó.


Ami a programokat illeti, nekem a legeslegjobb programok a sétálgatás vagy padon ücsörgés. Nem azért, mert nem kerül pénzbe, hanem mert a program maga a másik ember, minden más csak körítés. A lényeg egymás közelsége és a beszélgetés, nem az a cél, hogy legyen mit kitenni a fészbúkra. Ha az adott tevékenységre figyelsz, nem a másik emberre, akkor mi a rákért vagy ott? És miért vele?


Épp az a borzasztó, amikor emberek azért mennek a "Balcsira fürcsizni", hogy ott nyomkodják a hülye telefont ahelyett, hogy otthon nyomkodnák, de persze minden beállított kép azt mutatja, hogy ők tökéletesen nyaralnak. A telefonjukkal...


Ha egy séta közben nem annak örülsz, hogy ott van melletted, és foghatod a kezét, hanem arra gondolsz, hogy le vagy alacsonyítva, mert nincs kaja, akkor miért nem rendelsz inkább kaját, és meg van minden oldva? Mit keresel ott egy olyan emberrel, akihez abszolút nem köt semmi?

2021. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
91%
8-as: első pár randiról írsz, amíg ismerkedtek. Mondjuk nem haragszom, ha meghívsz egy kólára a cukiba és nem a tűző napon ülünk a padon 2 órát. Amúgy persze, jó beszélgetni, sétálni - na de innentől mindig? Én nem azért járok moziba / Balatonra / tengerpartra / vacsorázni, mert otthon a lakásban nem jó és nincs netpincér vagy mert ki kell tenni facebookra. Élményeket gyűjteni, közös programok - attól én még nagyon is kötődöm a férjemhez, hogy nem kizárólag a lakásban meg a játszótéri padon ücsörgünk.
2021. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
73%
Csak azt várd el,amit te is nyújtani tudsz/neked megvan :))
2021. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!