Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi esetében 184 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi esetében 184 cm magasság és 78 kg testsúly nagyon "gebének" számít?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2020. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem igen, de ez ízlés kérdése, nem azért, mert valóban nagyon vékony lennél.
2020. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira baromság ez a magasság, súly megadás véleménykérés kombo. Egy ember nem csak ennyiből áll, nem mindegy milyen a csontozat pl. nagyon vékony csontozatnal pl. 78 kg-nal már simán befigyelhet egy kis pocak is, nem hogy gebe legyél. Az se mindegy hogy oszlik el, milyen aranya van ebből a víznek, zsírnak, izomnak. De őszintén az az érzésem, hogy nem lesz gondod a csajozással, legtöbb lánynak magas vagy és nem vagy elhizva, szóval ha van egy átlag arcod és csinos csajodnak kéne lenni, elvileg.
2020. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez az arány kb, de nem vagyok vékony, inkább átlagos
2020. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Van is, csak ő mondja mindig, hogy kicsit lehetnék nagyobb darab. Én viszont így érzem jól magam.
2020. jún. 20. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad neki hogy neki meg lehetne kicsit nagyobb mellé, feneke, azt utánna dumaljon. Amúgymeg gondolom izomra érti, hogy edzél, ma már sajnos alap alkat csak a belépő szint. Legyél gyurkamiki is mellé, ami napi több óra edzés és ő mit ad cserében? Tudjuk... A te döntésed mit kezdesz magaddal.
2020. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs robosztus csontozatom, teljesen átlagos szerintem.
2020. jún. 20. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Maximum puhos lehet ha nincs rajta izom.
2020. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez csak izom, háj nincs, de pont ezért mondja, hogy lehetne kicsit az is rajtam.
2020. jún. 20. 18:29
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátom tőled tíz centivel magasabb,de sulyra kb ennyi,én nagyon szeretem a testalkatát mert bár vekony,de sportos olyan teniszező/atléta testalkata van. Előtte nekem csak kondis barátaim vannak,de velük nem volt jó tapasztalatom,szóval teljesen ki is ábrándultam abból a típusból. Szerintem jó testalkatod van ! :)

22N

2020. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!