Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Hátránynak számít egy 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hátránynak számít egy 40 éves férfi esetében, hogy 36 évesen lett először párkapcsolata?

Figyelt kérdés

3 évig tartott, utána volt 2 kaland.

Gyereket nem tervez, de nem baj ha van, mert alapjáraton szereti őket.

Nyilván azoktól kérdezem, akiknél szóba jöhet ez a korosztály :D


2017. nov. 18. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Hasonló korosztály vagyok (nő).

Igen, baj,hogy 36 évesen lett először párkapcsolata. Ennek ugyanis valami oka biztos van. Akár nő, akár férfi a tizen/huszonéveiben már vágyik lelki/testi társra és keresi a kapcsolatokat. Van baráti köre, vannak akár plátói, akár futó, vagy hosszabb kapcsolatai.

Ha ez mégsem így történt annak akár szoros /vagy inkább beteges/ családi háttér, kötődés is állhat a háttérben.


Csak vélelmezem,hogy a 3 éves kapcsolatát se Ő kezdeményezte, inkább a nő.Ha nem tervez gyereket fura,hogy mégis elfogadja a másét. Ha szereti a gyerekeket egyértelmű lenne,hogy vágyjon egy sajátra.


Lehet,hogy gyanakvó vagyok, de sajnos tapasztalatból írtam a véleményemet.

2017. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Hagyjuk már ezt a gyerek témát! Minek vágyjon egy bömbölő masinára? Vagy a szocpol meg a családi pótlék miatt?

Mikor értitek már meg h nem mindenki vágyik erre????

2017. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyerek másodlagos, nekem sem kell nő létemre.


De az, hogy 36 éves korodig nem volt kapcsolatod eléggé... érdekes és ez viszont kizáró ok.

2017. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát érdemesebb lenne a fiatalabb lányoknál próbálkoznia?
2017. nov. 19. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért a nagy átlagot nem azok képezik akik nem szeretnének gyereket (remélhetőleg, bár én elfogadom az ellenkezőjét is).


Viszont ne mondjátok már,hogy normális az ha valakinek 36 éves koráig nem volt kapcsolata?!Mit csinált addig, milyen életet élt?

2017. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!