Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hívjak olyan lányokat randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjak olyan lányokat randira, akikre csak kompromisszumos megoldásként tudnék tekinteni?

Figyelt kérdés

28/F vagyok, nem éppen a legjobb vágású srác, de reménytelenül romantikus alkat.


Van a a munkahelyemen egy 20 éves lány, aki nagyon tetszene nekem, mert nagyon szép, okos, de foglalt.


Van két 26-27 éves lány is, akik korban hozzám közelebb állnak, és nincs párjuk sem. Nem bűn ronda lányok, de nem érzek hatalmas vágyát arra, hogy megismerjem őket közelebbről, vagy, hogy velük szeretném leélni az életemet. Eléggé úgy érem, hogyha összejönnék bármelyikükkel, akkor csak egy kompromisszumot kötnék, és nem egy mély vonzódás, vagy szerelem lenne kötünk.


Viszont a korombeli férfi kollégáim ezt a két korombeli lányt ajánlanák, és nem a fiatalabb hölgyet. Sőt ma egy buliban, még a

"Nevét se tudom még, kezét se fogom még,

Én csak azt tudom, hogy ő még csak most tizennégy. "

kezdetű számot is énekelték nekem, amit kicsit szánalmasnak tartok ...



2021. szept. 4. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ne
2021. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kaphatok indoklást is a válaszokhoz? Köszönöm szépen.
2021. szept. 4. 23:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 As foglalt, a kèt lotti meg nem tetszik akkor nézz màst.
2021. szept. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem meg tartsd a két idősebbet dugópajti ak amíg a fiatal nem lesz szabad. Bár érdemes figyelni mikor rug össze a pasijával és akkor elszedni.
2021. szept. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve "ha ló nincs, jó a szamár is" felütéssel futnál neki, akkor felesleges, mert csak a saját és a másik idejét vesztegeted. Csak akkor kezdj ismerkedni bármelyikkel is, ha félre tudod tenni az előzetes félelmeidet és teljesen tiszta lappal indulsz neki a dolognak.


Ugyanakkor nyilván arra sem életbiztosítás várni, hogy a fiatalabb lány felszabadul és pont téged akar majd.

2021. szept. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Eleve csak olyan lánynál lehet esélyed, aki minden tekintetben a te szinted alatt van.
2021. szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Fogadd meg 4#-et, az a nyerő!
2021. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
A munkahely nem erre van. Nem lehetsz ennyire kanos/elkeseredett, hogy a sajat vagy a leanyzo megelhetesevel szorakozol
2021. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A foglaltat felejtsd el. Kompromisszumot meg bármilyen kapcsolatban kell majd kötnöd, ne élj álomvilágban. Azt, hogy kinél próbálkozz, neked kell érezned, senki véleményével ne törõdj. Csak ne keresd a tökéletest, mert hosszú, magányos évek várnak rád.
2021. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9


Ott a pont. A kapcsolat alapja a kompromisszum es az egymashoz valo csiszolodad.


Sokan nem kepesek erre es ezert varjak a tokeletes parkapcsolatot, ami nem letezik.

2021. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!