Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolat heti 2 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat heti 2 nap találkozással chat nélkül?

Figyelt kérdés

Olyan komoly kapcsolatot keresnék, ahol a lánynak megfelel, hogy hetente egyszer személyesen találkozunk, de akkor akár 2 napra is Pl szombat-vasárnap. Azonban a napi chatelést nem szívesen tartanám fent, mert véleményem szerint sekélyes.

Korábbi kapcsolatomban akadt ebből probléma, így a következőnek ezek tisztázásával kezdenék bele.

Nem arról van szó, hogy a hét 5 napjában szeretnék “másik barátnőt is fentartani”, mint a legtöbben elsőre gondolnák. Hűséges, törődő, szerető barát típusnak tartom magam. Egyszerűen csak szeretek fókuszáltan dolgozni, tanulni, élni az életem, nem jelentéktelen dolgokat megosztani pl: leírni, hogy ma mit ettem, meg milyen volt a munka. Szerintem sokkal átélhetőbb, mélyebb, ha hétvégén beszéljük meg a hét történéseit, személyesen, amikor csak egymásra figyelünk.

Természetesen 0-24-ben felhívhat és számíthat rám, ha bármikor valami lényeges dolog történik vagy valami problémája van. Összességében nem jelentene kevesebb közös időt, mint másoknál, mert a heti 2 teljes nap az fix. Míg mások gyakran csak heti 2x5 órát találkoznak + chatelnek 2 órát. 
Megértem, hogy van, akinek fontos azonnal beszámolni mindig az érdekesnek vélt dolgokról, de úgy tűnik, hogy én ebben különbözök. Szerintetek arányaiban mennyire vevők a lányok egy ilyesfajta kapcsolatra? (Nagyon ritkán, néha, gyakran) Hol lenne érdemes ismerkedni? Tinder/Badoo/Egyetemi körök/stb.?

Lányok, fiúk véleménye is érdekel. Nemet, kort légyszi írjatok! :)

24/F Budapest



2020. máj. 25. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen feltételekkel nem mennék bele kapcsolatba, nekem igenis fontos, hogy cheten keressen, érezzem, hogy érdeklődik. 24/N
2020. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben nem lennék partner. Sőt nem is ugrott be senki az ismerőseim közül, aki ehhez hasonló hozzáállású lenne.

24N

2020. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék bele. 27N
2020. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Férfiként mondom, hogy ilyen barátnőt nem fogsz találni.

Szeretőt esetleg, de leginkább semmit.

2020. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lenne ez rendben. Nem a chatelés miatt, anélkül elvagyok. De ez a napi két alkalom nem tetszik, inkább legyen minden nap/minden másnap pár óra és hétvégén egy teljes/fél nap.
2020. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én se feltétlen szeretek chatelni, de igy abszolut semmit igy nem mennek bele

Egyébként en is inkabb hívásba szeretek pl beszelni

De egyebkent ismerek olyat aki hasonloan gondolkozik mint te

2020. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a heti 2 nap, mi is úgy talizunk, 3,5 éves kapcsolatban, de a chat is fontos. 25n
2020. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

"Azonban a napi chatelést nem szívesen tartanám fent, mert véleményem szerint sekélyes."


Igazad van, felszínes dolog a chatelés, ezért szoktam én napi egy órát telefonon beszélgetni a párommal. Te is tehetnél így.


35F

2020. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem komoly kapcsolat, csak járogatás maximum, de az is csak jóindulattal.
2020. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk megy ez a párommal és ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem vagyunk fontosak egymásnak. Meg azért napközben 1-1 üzenetet szoktunk váltani, illetve ha valami említésre méltó dolog történt valamelyikőnkkel, nincs kőbe vésve, hogy csak személyesen beszélhetjük meg. Egyszerűen csak így alakult, mert sokszor semmi nem történik és arról nehéz napi szinten beszélgetni szerintem.

26/N

2020. máj. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!