Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a megoldás az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a megoldás az incelek problémájára? Így válnak chad-dé?🤔

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2021. szept. 4. 23:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
hülyeség amikre hivatkozol
2021. szept. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Mi akar lenni a kérdés?
2021. szept. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az incelek körében elterjedt tévhit, hogy a nagy állú pasikat preferálják a nők. Ami nyilván hülyeség, nem ezen múlik a dolog.


De ha fenáll ez az ok, hogy nincs nőjük, akkor hogyhogy nem tört be még hozzájuk ez a szerkezet gondolata?

Vagy csak én találkoztam még itt a gyk-n a kis állkapcsos férfiak problémájával?

2021. szept. 5. 02:39
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

:)) kis allkapocs problema :)))))))

Szerintem inkabb kis agy problema van

2021. szept. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Nincs olyan hogy kis állkapcsos pasi nem kedvelt a nők körében.

Vannak ronda pasik akik tudnak csajozni, válogatnak.

És vannak helyes pasik is, akiknek nem megy ez a műfaj. Nekik még úgy szerencséjük is, mert az ábrázatuk miatt közkedveltek, de ha a két előnytelen tulajdonság párosul, na az nem szerencsés.

2021. szept. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Figyelj, én nem vetném el 100%-ban az ötletet. Mert magamból kiindulva testileg sportos, diplomás (ha számítana), baráti körrel (nők is), humorral stb. rendelkező férfiként 30 felett egy randim sem volt soha, és fogorvossal igazolható módon "szűk" állkapcsom van, szóval.....
2021. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6%
Én hajtranszplantációval és kondizással tervezek Chaddé vállni. A Chad állkapcsom már megvan, de nem érdekel senkit.
2021. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%

"Chad állkapcsom már megvan, de nem érdekel senkit."


Mégis arra fogjátok hogy annak hiánya miatt nem kelletek a nőknek.

2021. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Kíváncsi volnék, hogy lehet edzni és növeszteni egy CSONTOT! 😂😂


Amúgy tök érdekes, hogy az állkapocs témát vehemensen tagadják a nők, de valahogy tíz nőből kilenc szerint egyértelmű, hogy ki számít jóképű hapsinak. Valahogy mégis tudjátok ti ösztönből, hogy mit szerettek, mégis letagadjátok.

2021. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9: A testépítés az illúziók sportja. Szélesebb vállat sem lehet csinálni sehogyan, viszont ha izmot raksz rá, szélesebbnek látszik. Ennyi.
2021. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!