Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem álszentek azok a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem álszentek azok a férfiak, akik olyan nővel szexelnek, akit lenéznek? Mivel jobbak akkor ők?

Figyelt kérdés
Ez olyan, mintha szidnám a szakácsot, de azért zabálnám a főztjét. Vagy elítélném a tolvajokat, de azért a lopott cuccot lelkesen venném áron alul. Képmutatás.

2021. szept. 5. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Inkább olyan, mint amikor szídod a szakácsot, de azért a kukából szeded ki a maradékát, mert jobb nem jut, ehető ételre meg nem telik.

Ezek azok a pasik, akik az általuk lenézett nőktől is csak úgy jutnak szexhez, ha hazudnak. Akik nekik bejönnek, az hozzájuk képest egy másik faj.

2021. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Szexuálisan a férfiaknak egy csomó dolog izgató, ami amúgy ne jönne be. Gondolom valahol ez van a dolog mögött. Pl az izgi lenne, hogy egy nagyi leszopja, de párkapcsolatra vagy bármire szóba sem jönne. Ugyanígy az is, hogy lehet valaki nagyon különböző tőle emberileg, akivel semmi közös és beszélgetni sincs értelme, de a szexuálisan meg izgalmas. Ilyesmi szerkezetek lehetnek. Amiből még persze nem következik, hogy rosszindulatúnak kellene lenni, meg lenézni.
2021. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

Én szimplán nem nézek le senkit. A szexet meg megszoktam venni, mert nekem tényleg csak az kell. Finom 20 éves hamvas bőr. Azok a testek. :)

A családosdis nőket meg mind udvariasan elküldtem. Meg bocsánat de nekem egy 30 éves az nagyon öreg.


Na lehet köpködni hogy ki az álszent.

2021. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem a kérdést. A prostikról van szó, hogy minek fizet ha nem tartja tisztességes munkának vagy "normális dolognak"? Ki miért... van, akinek "más módon" sehogyan nem jön össze és fizetnie kell. Én pl nem nézem le a prostikat, viszont a "potenciális barátnőjelöltek" eléggé elítélik azokat, akik hozzájuk járnak.
2021. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint mikor lenézik a prostikat, de a 80%-uk már volt prostinál vagy legalábbis izgatja a gondolat, hogy fizessen érte. Vagy mikor lenézik az anyagias nőket, közben meg mindig akad, aki pénzeli őket.
2021. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szó sincs prostitúcióról.
2021. szept. 5. 16:27
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
6: Akkor miről?!
2021. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A nem prostituáltakról.
2021. szept. 5. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

"Ezek azok a pasik, akik az általuk lenézett nőktől is csak úgy jutnak szexhez, ha hazudnak. Akik nekik bejönnek, az hozzájuk képest egy másik faj."


Ezek azok a [nők], akik az általuk lenézett [férfiakkal] is csak úgy [tudnak házasodni], ha hazudnak. Akik nekik bejönnek, az hozzájuk képest egy másik faj.


Ez oda-vissza így működik, ugyebár.

2021. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

"mintha szidnám a szakácsot, de azért zabálnám a főztjét"


Én a Mekit egy ócska helynek tartom nem is teszem be oda a bokámat.


"olyan nővel szexelnek, akit lenéznek"


Nem szeretem a dagadt nőket soha nem is voltam olyannal.


Még valami ?

2021. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!