Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért álszenteskednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért álszenteskednek itt, hogy nem számít/ne számítson a külső?

Figyelt kérdés
Én nem érzem felszínesnek azt, hogy számít a külső is. Mindenkinek számít, akárhány éves is az ember.

2016. márc. 19. 09:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nem csak a nők hirdetik ezt az "igét".
2016. márc. 19. 10:04
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Jól látod. Mindenkinek számít. Csak manapság sokan elvárják hogy az ellenkezőjét állítsd.
2016. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
a nők mondják mindig hogy jaj nekem nem számít a külső elég ha 1 férfi kedves meg romantikus ! én nem mondom hogy nem számít a külső igen is számít
2016. márc. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Számít nekem is olyan téren,hogy tudjak vonzódni a páromhoz.Az nem volt nálam kikötve,hogy pontosítva milyen legyen a külseje.

Párkapcsolaton kívül meg semennyire nem számít,nem külső alapján ítélem meg az embereket.

2016. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
A külső nagyon sokat számít. Talán még a pénznél is nagyobb valós vonzalmat tud gerjeszteni. Ha nem nézel ki jól, akkor csak nagyon sok pénzzel tudod kompenzálni, abból gondolom.
2016. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen ez a baj...hogy a hozéééármándóóócska meg társainak számít leginkább, de ők le k.váznak egy csajt ha nekik is számít..:) görbetükör. Az átlagos csaj mibe hogy nekik sem kell?? de ők itt vonyítanak naphosszat hogy minden nő egy hazug ribizli. Som ember nem képes belőni a szintjét.
2016. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Hozéééármándóócska privát üzenete: kuss r.ibanc :D

Hát nem is értem miért nem kapósak ezek a remek fiatalemberek :D Komolyan lenne maunika sóóó küldenélek titeket egytől egyig oda...értelmi szint valahol arra lehet. Vagy lejjebb :D

2016. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
#9 Ha már értelmi szintről beszélünk, ugye azzal tisztában vagy, hogy az egész rendezve volt szinte, nagy elenyésző kivétellel.
2016. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

Hallottál már arról, hogy aki nem tudja tanítja?

Aki jól néz ki az mondja azt, hogy a külső nem számít.

Ugyanúgy, ahogy azok írják a gyereknevelésről szóló könyveket akiknek nincs gyerekük. Azok tanítanak PUA csajozást akik még szüzek. Az tartja a drog elleni előadásokat akik full drogosok (Csernus), és stb stb.

2016. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#10 A többi példa helyén való, de "Az tartja a drog elleni előadásokat akik full drogosok (Csernus), és stb stb." viszont teljesen jogos. Úgy nem tudsz a drog rejtelmeiről beszélni ha nem próbáltad soha...
2016. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!