Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen álszentek itt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen álszentek itt az emberek? Miért szólják le azt, aki szerint a megjelenés igenis az elsődleges szempont párkeresésben?

Figyelt kérdés

Akárhányszor arról van szó, hogy valaki nem talál párt, és ezt a megjelenésére fogja, rögtön megjelennek azok a hangok, amelyek szerint semmiképpen nem erről van szó. Sokkal inkább olyan dolgokról, amelyeken az adott kérdező lusta változtatni, állítják. Bár ritkán részletezik, általában a műveltségre, szakmai sikerre, humorérzékre, stb. hivatkoznak.

Miért? Miért ilyen nehéz elismerni, hogy a kinézet tényleg fontos ismerkedéskor? Itt vagyok például én. Mindig pozitív volt a jövőképem. Mindig azt néztem, hogyan javíthatnék a helyzetemen. Ennek eredményeképpen tanult vagyok, tök jól élek anyagilag, mindent megtettem, hogy rendben legyek. Voltak barátnőim is. Vért izzadva, több éves kihagyásokkal, de sikerült komoly kapcsolatokra szert tennem. Viszont most pár éve megint semmi.

Ezeket az embereket szeretném kérdezni: amikor társkeresőn senkivel nem matchelek, senki nem ír vissza; amikor valahol elkezdünk beszélgetni, majd képküldés után eltűnnek; amikor utcán, buszon, kocsiban senki nem szemez, senki nem mosolyog vissza, akkor szerintetek mégis miért nem találok senkit? Csak nem a *dobpergés* kinézetem miatt? Dehogynem.

És ne értsetek félre. Én nem haragszom senkire, mert nem kellek nekik a megjelenésem miatt. Csupán az álszentséget utálom.


2018. ápr. 20. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Előbb-utóbb te is feladod az emberek megváltoztatásáért folyó küzdelmet, és az energiát, amit ebbe fektettél, magadba fekteted majd.
2018. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én soha nem akartam senkit megváltoztatni, csak társat találni...
2018. ápr. 20. 22:36
 3/18 anonim ***** válasza:

Szívemből szóltál. Én is mindig ledöbbenek, amikor feljövök erre az oldalra és ilyen logikátlan szintű válaszokat olvasok.

Szerintem 2 oka van: Butaság és önámítás. Egyrészt, ezeknek az embereknek fogalmuk sincs a társkeresés menetéről. Másrészt, próbálják túlidealizálni a világot és ebben magukat is, hogy saját magukat jobban érezzék.

2018. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez nem álszentség.
2018. ápr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor mi, kedves négyes?
2018. ápr. 20. 22:43
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem miért tagadjak mások. Akar tetszik akar nem mindenki elsőnek ösztönösen a külső megjelenést nézi. Ezt felesleges tagadni ez a kiindulópont.

Ebből alakul ki az ismerkedés és stb. Ha valakinek nem jön be valaki külső megjelenése kinézete akkor általában abból már nem lesz semmi.

2018. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Itt leszólják máshol meg nem:)


Amúgy a matchelés is 2 részről történik nem? Lehet hogy aki meg téged akart te húztad a másik irányba.


Az oldalt nem kell minden téren etalonnak venni.

Ez egy egyszerű kis közeg, és mint minden közegnek ennek is megvannak a maga szabályai értékei. Itt ez megy, de lehet ha lenne egy másik oldal ahol ugyan úgy kérdezgetnek akkor ott nem mondanák hogy nem fontos:) Ennyi.

Itt így alakult:)

2018. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Miért nem lehet megérteni hogy nem mindenkinek az? Basszus.. egyszer ha beleszeretsz valakibe, akkor nézhet ki akárhogy! Én is beleszerettem a páromba és onnantól kezdve a külsejébe is. És nem, nem a külseje fogott meg, nem amiatt tetszett meg és a többi közhely.. kicsit gondoljatok már bele abba, hogy nem mindenki ilyen egyszerűen és felszínesen működik.

22 L

2018. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#8: Hogy ismerkedtetek meg, hogy szerettél bele?
2018. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
42%

Fura módon a párkeresésben sikertelen férfiaknak kivétel nélkül mindig olyan párkapcsolatban élő nők osztogatják az észt, akik életük során másfél órát nem voltak egyedülálló státuszban. Nincs rálátásuk, mert nem tudnak belebújni (és most bocs, hogy így fogalmazok) egy igencsak félresikeredett kinézetű férfi bőrébe, hogy az élet minden területén vért kell izzadj, hogy elfogadjanak, s fényévekkel többet kell bizonyíts, hogy te is pont ugyanúgy (sőt, jobban) alkalmas lehetnél egy párkapcsolatra, mint akikre külső alapján nedvesedik a puncijuk.


Ne vedd komolyan az itteni "fejleszd a belsőd", "művelődj", "fejleszd a humorérzékedet", "ismerkedj új nőkkel", "szólítsd le őket", "legyél velük figyelmes" stb. közhelyes, buta, sablontanácsokat. Akármekkora művelt, emberséges, becsületes, tapintatos humorhuszár vagy, akkor is le leszel tojva, mert külsőre nem ütöd meg a mércét, és bizony ezt ők is nagyon jól tudják, csak éppen megjátsszák az empatikus, önzetlen, toleráns kislányt önmagukat kivételként prezentálva (10-ből 9 nő tuti kivételesnek hiszi magát).

2018. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!