Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz egy ilyen lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz egy ilyen lányt felszedni ha állítólag a férfiaknak az ilyen típus nem jön be vagy mégis bejön nekik csak álszentek a férfiak?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ebben a kérdésben szereplő lányról van szó Szerintem egy átlagos férfi nem nagyon tudnak egy ilyen lányt felszedni de miért, hiszen látjátok a kérdésben is a férfiak elutasítják az ilyen típusú nőket vagy lehet mégis kelendőek és csak álszentek a férfiak?


2018. márc. 17. 09:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Feltalálták a vesszőt.
2018. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Látom fáj az igazság mert csak kötözködni tudsz a kérdésem kapcsán
2018. márc. 17. 09:06
 3/30 anonim ***** válasza:
73%

Amelyik férfinak, már bocsánat, a cigánykvák jönnek be, az szerintem annyit is ér. Ha minden pasinak ilyen “nők” jönnének be, akkor sem néznék ki így, undorító. A nőket azért tettem idézőjelbe, mert ez a lény nagyon messze van az igazi nő fogalmától.

22N

2018. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

Attól függetlenül hogy elutasítják még sokszor olyan önérzet van bennük (vagy nagyképűség) hogy csak egy álompasinak adják oda magukat.

Amúgy felszínes az ilyen lányok többsége, és elég beképzeltek tudnak lenni (az ilyen képeken ez rikít is) úgyhogy ha nem kell nem adják lejjebb a szintet ha csak átlag vagy.


Amúgy meg ne hidd hogy nem írnak rá naponta 5-en facebookon... akkor hova adjon le?:D

2018. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg ne hidd hogy nem írnak rá naponta 5-en facebookon... akkor hova adjon le?:D"


Tudom én hogy álszentek a férfiak, mert pontosan az ilyen típus jön be nekik. Éppen azért elérhetetlen egy átlagos férfi számára egy ilyen nő

2018. márc. 17. 09:12
 6/30 Noren1989 ***** válasza:
60%

Rasszista vagyok, nem c1gózok.


Nos, az említett nőszemèly igazàból l0tyó. Nàlam ezt a besorolàst kapjàk meg. Àltalàban rosszlànyok hirdetők, vagy önèrzetes àlrib_ncok.


Semmilyen èrdeklődèsem nincsen ezek irànyàbann.

2018. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
44%

Érdekelne, hogy mitől nem igazi nő?

Hogy szolizik, hosszú a haja, és sovány? Esetleg sminkeléstől nem nő?

Egy képről, hogy lehet valakire azt mondani, hogy nem igazi nő? Mitől az valaki akkor, ha attól nem lehet az, hogy kicsit többet ad magára, mint a nagy átlag?

20N

2018. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
57%
(kérdező itt sírja ki magát, mert nem kell egy férfinak sem....)
2018. márc. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván megvan az a rétege a férfiaknak, akik erre a típusra buknak.


Nézd csak meg valamelyik celeb FB oldalát, minden fotója alatt megjelenik a nyálcsorgató tömeg, hogy "írj, megismernélek" meg "bárcsak ilyen nőm lenne", közben aki kiírja, annak 2 foga van, meg nyugdíjas, esetleg "élet iskolája, de éppen munkanélküli".



Valamint ha lemész egy olyan konditerembe, vagy szórakozóhelyre, akkor meg fogod találni a kopasz, bőrnyakúak mellett ezt a típusú nőt.



De ahogy a férfiak kb 90%-a nem a fuxos, "vállalkozó" típusból kerül ki, úgy a férfiak 90%-a nem is erre a nőtípusra bukik .

2018. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként igen, valószínű egyetlen ilyen kép után 5-10 levelet kap nyálcsorgató férfiaktól, szóval nem hinném, hogy egyet értene a válaszokkal :D
2018. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!