Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Várandosan meg egyedülállo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várandosan meg egyedülállo anyaként, hogy ment társ keresés, pár keresés nektek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan most van itt az ideje párt találni...?
2021. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Mármint hogy jelenleg babát vársz, és így keresel most társat? Ha ez a helyzet, szerintem mindenképp várj ezzel, majd ha már a baba több hónapos lesz, addig bőven lesz dolgod vele, ne a társkeresés legyen most az elsődleges.
2021. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Várandósan? Akkor sehogy. Ezzel igencsak várnod kéne amíg rendeződik, hogy hol fogsz lakni/élni, és rendeződnek fixálódnak a pénzügyeid.
2021. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem kerestem. Hozta a véletlen. Nyilván kinyíltam tudat alatt is, és más férfiak is észre vették, jöttek, mint mézre a legyek. De maradtam az elsőnél, aki megnyitotta a lelkemet is. 30 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást.
2021. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Eskuszom, nem vagyok se prud, se maradi, de ez igy agyrem. Mas, ha valakivel talalkoztok, pont terhes vagy, elhagyott a gyerek apja, egymasba szerettek, es semmi nem szamit. De konkretan keresni bizarrnak tunik. Es megkockaztatom, olyan jelentkezo lenne, akinek bejon a kiszolgaltatott helyzet es a mentor szerep.
2021. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Most a gyerekeddel törődj, ne párt keress. Majd ha már nem szoptatsz és visszaállt a tested és a hormon háztartásod.
2021. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem semmi az olyan nő, akinek terhesen sincs a pasizásnál nagyobb problémája...Örülj, ha egyáltaláj majd akkor tudsz ismerkedni, ha már a gyerek iskolába megy.
2021. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
A szülős randin ki fizeti a nőgyógyàszt? 😆😆😆😆😆😆😆
2021. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Miert nem randizol a gyerek apjaval?

Ki az a hulye aki oszejon egy terhes novel es mas gyereket neveli fel?

2021. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Te van egy érzésem nem társat keresel terhesen vagy kismamaként, hanem egy (pénz)tárcát, aki anyagilag gondoskodik rólad és a gyerekről.
2021. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!