Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kis túlzással csak a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis túlzással csak a régi dolgokat kedvelő férfiként hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

A gondolkodásom konzervatívabb (nem, nem a nőnek a konyhában a helye módon), az értékrendem is.

Zenékből, filmekből és könyvekből is szinte csak a régiek tetszenek, ahogyan öltözködésben is képtelen vagyok a mai divatot követni (ruhák, frizura).

A divatosságra már kaptam is sértő megjegyzést még havertól is, szóval idegeneknek pláne taszító lehet. (Itt is megjegyzem, hogy NEM igénytelenségről van szó).

Közösségi médiát kerülöm, nem posztolok szó szerint semmit.

Még két dolog:

1) Nem vagyok visszahúzódó, a fentieknek ahhoz semmi köze.

2) Megváltozni sem fogok, a személyiségem nem adom fel ismerkedés miatt.


A hogyan és a hol a jó kérdés, mert nem szoktam az embereknek unszimpatikus lenni, viszont a fentiek miatt vonzó sem.


2021. szept. 10. 14:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Igen, és 24/F
2021. szept. 10. 14:09
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Milyen ruhákat hordasz?
2021. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a többség ilyen. Legalább is nem látok egyenembereket az utcán. Meg nem is nagyon tudom, mi a mai divat, de ha olyan haverjaid vannak, akik beszólnak, akármi miatt, akkor nem lehetsz erős személyiség.
2021. szept. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Azt nem írtad, hogy mennyire régiek azok a dolgok.
2021. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem az a gond, hogy mit szeretsz, hanem az, hogy gyenge szemelyiseg vagy. Ha nem igy lenne, akkor a beszolas lepattogna rolad, es nem akarnal mindenkinek megfelelni, hanem csak az adott kozeg, stilus, akarmilyen csoport tagjai figyelmet keresned. Ugy vagy egyeniseg, hogy ki se latszol a tomegbol. Ferfikent fel kell vallani es meg kell tudni mutatni magad ahhoz, hogy a nok eszrevegyenek. Sose az egyenszurke, semleges massza az, amire felkapjak a fejuket. Ellenben hiaba vagy mas, ha ez onertekelesi zavarba es kisebbrendusegi erzesekben nyilvanul meg. Az ut jo, a modszer nem.
2021. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a falusi munkatársaim ilyenek.

Ismerkedj kis faluból származó nőkkel. Neten is lehet, badoo, facebook..

2021. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%

En is hasonlo vagyok. De en a jarmuvekben is csak a regieket szeretem. Sosem vennek uj autot, motort. Es egy 2012-es iPad 3-rol irok, iOS 9.3.6, sosem volt szetszedve, az aksi is gyari :)



37F incel

2021. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, falusi lányokkal tudsz vagy vallási közösségekben.
2021. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!