Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy most játssza a nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy most játssza a nehezen kaphatót, az jót jelent, vagy rosszat?

Figyelt kérdés

Már egy ideje érdeklődést mutatunk egymásnak egy lánnyal. A barátnője titokban megsúgta, hogy tetszem neki, de eddig is tudtam. Szóval kezdeményeztem nála, de annyira nehézkes vele előre jutni, hogy az hihetetlen. Korábban mindig véletlenül arra járt, ahol én vagyok, most meg mindig eltűnik. Sokára válaszol az üzenetekre, de végül egy évszázad után csak sikerül megadnia a telefonszámát, leegyeztetni egy randit, tehát jutok vele előre, csak nagyon lassan.


És mindezt úgy, hogy hallottam egy történetről, hogy mielőtt kezdett volna közöttünk alakulni valami, egy buliban egy vadidegennel lefeküdt, úgy hogy nem ismerte és azóta sem.


Neki pár óra alatt odaadta magát, nekem pedig szerintem húzza az agyam, ennyire elfoglalt nem lehet.


Ez most jót jelent vagy rosszat? Mégsem érdeklem őt annyira, vagy van neki most közben valaki más is, vagy csak játssza a nehezen kaphatót? Miért? Lehet, hogy azért, mert velem többet akar, és meg akar győződni róla, hogy megvan közöttünk a kölcsönös tisztelet hogy nem csak szexre kell? Ellentétben a másikkal, aki csak szexre volt jó és könnyen jött könnyen ment?


Nem tudom eldönteni, hogy az nekem jót jelent-e, hogy engem nehezebben enged közel, mint ahogy azt mással tette.



2021. szept. 11. 08:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem mégsincs annyira oda érted.
2021. szept. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Arra gondoltál már, hogy neki az az alkalmi szex negatív élmény volt, és a jövőben igyekszik elkerülni az ilyet?
2021. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ó, még egy lehetőséget kihagytam. Szóval az is lehet, hogy így "büntet" azért, mert sokáig vártam arra, hogy kezdeményezzek, miközben valószínűleg tudta hogy tudom hogy tetszem neki, mégis egy ideig nem léptem meg a nagy lépést, csak egyszerűbb beszélgetések voltak.

Szóval megvárakoztattam, és ezért most ő is meg akar várakoztatni engem.

2021. szept. 11. 08:41
 4/22 A kérdező kommentje:
Az elég rossz érzés, ha vágyódsz valaki után és ő pedig nem jön csak hosszú idő után, lehet hogy ő így volt ezzel és most azt akarja visszaadni hogy én is ezt érezzem.
2021. szept. 11. 08:48
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Vagy egyszerűen csak már nem érdekled, mert időközben jobban megismert, és kiábrándult, de azért gondolkodik, hogy adjon-e egy esélyt, hátha mégse vagy teljesen lúzer.
2021. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem most te csinálj úgy, mintha nem érdekelne. Ha lép valamit, akkor érdekled, ha nem akkor annyi.
2021. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Hatos! Ha ő is ezt csinálja, akkor bukta a dolgot! Ezek a cselezgetések csak rontanak a helyzeten! Egész egyszerűen legyél normális és kész! Ne legyen trükk, mert csak magad alatt vágod a fát.
2021. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem se trükközz. Nyilvánvalóvá tetted, hogy mik a szándékaid gondolom. Van aki kéreti magát, de azért nem kell túlzásba esni. Hívd el még egy találkozóra, ha elmegy ok, ha nem akkor neked is jobb ha olyan nőbe fektetsz időt, aki tudja mit akar és nyitott feléd is.
2021. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
És mi van ha bukja a dolgot? Akkor valószínű hogy nem is akart tőle semmit a lány.
2021. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%

hány évesek vagytok?


ez a juuuj barinő megsúgta nekem a tutit még 25 alatt nagyon cuki, de utána már tök ciki.


Bár én alapból nem kezdenék olyan lánnyal, akinek elvileg tetszem és közben másokkal hempereg valami részeges bulikában. Bár én 31 vagyok, 25 alatt még...ehhh ez van.

2021. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!