Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyit kell várni a sexel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell várni a sexel, hogy mi nők, ne tűnjünk könnyen kaphatónak?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy fiúval tetszik, szimpatikus, de hanyadik találkozoig ne feküdjek le vele, hogy ne az jöljön le neki, hogy bárkivel meg tenném ugyan ezt?

#ujrakezdés, társkeresés, sex
2020. okt. 3. 14:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Min 4et varj szerintem, annyi talalkozo minimum kell h rendesebben megismerd.
2020. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok "ti nők lenni", én tudok helyesen írni, meg tudom fogalmazni a vágyaimat és el tudom dönteni, hogy mikor akarok lefeküdni az adott személlyel.

Amúgy a gyakoris trollok mikor mennek már szabadságra?

2020. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Tökmindegy! Te adod portékába a tested. Ha önbizalom hiányos vagy, akkor minél előbb, nehogy megsértődjön a fiú és ott hagyjon.
2020. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Az esküvőig.
2020. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ti mennyit vártok, hogy ne tűnjetek a pasi szemében könnyű nőcskének?
2020. okt. 3. 15:19
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

5.-re.


A két utolsó barátnőmet, már az első randin meg #metoo-ztam. Az egyikkel 1, a másikkal majd 4 évig voltam együtt.


Nem ez a lényeg, csak komplexusos idióták pörögnek ezen, meg Gyakoris, 12 éves trollok.

2020. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
24éves vagyok, és volt olyan pasi, akinek oda adtam magam, pár randi után és ő számára ez olyan volt mintha könnyű lennék, és úgy is bánt velem nem vett komolyan és csak játszott velem majd elhagyott. Nem akarom ugyan azt a hibát.
2020. okt. 3. 15:25
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Nálam ez nagyon helyzetfüggő, ha ismertem a srácot a randik előtt is, mert mondjuk barátok voltunk és gyakran találkoztunk, akkor akár már az első hivatalos randin is lehet róla szó, de ha alapból randzigatással kezdünk el ismerkedni akkor szeretek várni 1-2 hónapot, mert nekem kell ennyi idő, hogy kiismerjem valamennyire a másikat.
2020. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

7.-re.


- 1 barom miatt ne általánosíts!

- Honnan veszed, hogy ő várt volna rád hetekig, hónapokig?


Bejön a srác? Ha igen, akkor dugd meg! És ha lelép? Xard le! Lesz másik.

2020. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
És ha más pasik is hasonlóan gondolkodnak, hogy nem tetszik nekik ha hamar megy a sex dolog mert akkor nem tünik a lány rendesnek hanem könnyűnek látszik aki bárkivel és bárhol?
2020. okt. 3. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!