Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki,aki nem túl sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki,aki nem túl sikeres a párkeresésben , akkor elég sokat melózva összejöhet a siker, vagy itt nem térül meg a befektetett munka?

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Teljességgel attól függ, hogy MIBE fekteted azt a munkát. Ha a saját magad (személyiséged) döntő módon történő átváltoztatásába (itt tehát belső, intellektuális és érzelmi munkáról beszélünk), akkor megtérülhet. Minden egyéb esetben szerintem nem valószínű.
2021. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
"összejöhet a siker?" Szerintem nem. Lehetek én akármilyen szép, jó, okos, kedves, ha nem jön össze, nem jön össze... Ennyi. Erre jutottam évtizedek alatt.
2021. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Teljességgel attól függ, hogy MIBE fekteted azt a munkát. Ha a saját magad (személyiséged) döntő módon történő átváltoztatásába (itt tehát belső, intellektuális és érzelmi munkáról beszélünk), akkor nem fog megtérülni, sőt az emberek még csak észre se fogják venni a változást (saját tapasztalat).


Ha viszont elkezdesz javítani a kinézeteden, vagy internet esetén a rólad készült fotókon, annak hatása azonnal látszik. A párkapcsolati siker ma 90% -ban a férfi kinézetén múlik.

2021. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3: nosza, rajta, meséld már el, milyen döntő mértékű belső változást eszközöltél magadon, aminek nem lett semmi eredménye? Kíváncsian várom.
2021. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4: Nyilván mivel jelenleg sikeres karrierem (pár éve még sehol nem voltam) van, nem fogom doxolni azt a gyakoris profilomat, amivel a blackpill/incel tartalmú kérdéseimet és válaszaimat szoktam megosztani.
2021. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: ezt most normális emberi nyelven is légy szíves megfogalmazni. Egyébként meg nem válaszoltál a kérdésemre. Milyen belső változásokat eszközöltél magadban, amelyeknek nem lett semmi eredménye?
2021. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#1-es és #6-os voltam, a lényeg, hogy mivel a #3-as és #5-ös nem hajlandó semmivel alátámasztani a mondandóját (állítólagos saját tapasztalatát megosztani), lényegében csak fecseg a levegőbe.
2021. szept. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező meg majd szépen eldönti, hogy blackpilles incel akar lenni, mint te, vagy inkább párkapcsolatban élni.
2021. szept. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem minden kevésbé jó adottságú incel akarja colibatusban leelni az eletet mert álom partner nem jön össze. Mert ugye ott van az a sok kellemetlenség okozó libidó. Ilyenkor az illető vagy lejjebb adja vagy marad egyedül. Ha előzőt választotta meg az is benne van a pakliban, hogy idővel megszereti akivel együtt van.
2021. szept. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Látom, itt incel irányba húzódott a téma. Én úgy válaszoltam, hogy {nem vagyok incel} minden tőlem telhetőt megcsináltam, nyitott voltam, keresgéltem (még csak nem is csak neten), nullára futottam ki. Ha úgy vesszük hogy mennyi idő, energia és esetleg még pénz is ment el erre, akkor talán a mínusz tartományban vagyok. De még inkább azért, mert elég sok sérülés is ért. (Nagyon érzékeny vagyok.)


Szóval társat találni nem atomfizika, viszont társ nem is jár mindenkinek, sőt. Teljesen normális, kedves, okos, jószándékú, nemronda emberek sem találnak.


2-es voltam (N)

2021. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!