Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kezdeményezzek lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek lányokkal beszélgetést kevésbé ideális helyzetekben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, amikor egy szép lány sétál előttem vagy jön velem szemben az utcán/plázában, vagy áll a jelzőlámpánál, ül a metrón stb. Rengeteg ilyen helyzet van, amikor nem teszek semmit, mert nem tudom hogy mit mondjak a lánynak és félek tőle, hogy furának tart/ kellemetlen helyzetet okozok neki. Úgy tudok pl beszélgetést kezdeményezni, ha látok egy lányt egyedül ülni az egyetemen vagy egy számomra ismerős környezetben, de nem mindig adódik ilyen lehetőség. Mostanában nagyon elfoglalt vagyok, kevés időm van helyekre eljárni, online ismerkedésnél sincs sikerem. Viszont rengeteget közlekedek városban.

2021. szept. 17. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Sehogy, de tényleg. 2021 van, beállítanak majd valami sorozatgyilkos zaklatónak.

Ha tényleg nagyon, de nagyon látod a lánynak, hogy bejössz, akkor meg adja magát a helyzet. Benyomsz egy bókot és ennyi. Utána meg valami érdeklődő kérdést.

2021. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Sehogy. Semmit nem tudsz róla. Lehet barátja van vagy leszbikus.

Az egyetem már jó, mert adódik a témea. Rendezvény, buli is jó, csak ne az utcán, ahol mindenki siet a dolgára.

Amúgy ha ennyire nincs időd, barátnőre hogy lesz?

2021. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Jogos dolgot vet fel a #2-es: ha nincs időd ismerkedni, arra hogy lesz időd, hogy értelmesen és tartalmasan tarts fenn egy kapcsolatot?
2021. szept. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyi időm azért van, nem találkoznék minden nap, sok este van elfoglaltságom.
2021. szept. 18. 01:05
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Sehogy
2021. szept. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok negatív felettem, miért ne ismerkedne a kérdezõ bárhol?


Ne törõdj senkivel, ha tetszik, szólítsd le. Szedd össze magad, légy férfi, de fogadd el a nemet.

2021. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: Én a maga módján egyet is értek, meg nem is.

Egyetértek a Te nézeteddel is. Meg kell próbálni leszólítani. A nemet pedig felemelt fejjel kell fogadni.


De sajnos az is él, amit a #1 írt le.

Pár évvel ezelőttre, a publikus helyszínen történő leszólítás "creepy" lett, főleg Magyarországon, főleg Budapesten.

Legutoljára 2015-16 környékén tudtam úgy utcán ismerkedni, hogy még ha elutasítást is kaptam, azt a hölgy nem bunkó módon, finoman tette.


Pár hete történt pont, hogy egyébként sem ismerkedni akartam, csak egy utcát kerestem a belvárosban (nagyjából ismerem Budapestet, de a sok kis V-VII. kerületi utcát nem annyira). Megálltam a Deák-on, hogy ránézzek mobilon térképre, de elfogyott a mobilnetem, nem töltötte be.

Hát mondom akkor megkérdezek valakit. Egy embert szúrtam ki, aki szintén a térképet nézte a telefonján, nem is érdekelt hogy nő. Mondom nem támadom le hátulról, megvárom míg megfordul, addig közelítek.

Megfordult, megtámaszkodott az aluljáró lépcsőjét körülvevő, kimagasodó beton résznél.

Odaléptem, annyit tudtam mondani: "Elnézést, megtudná mon..."

És itt a telefonjából fel se nézve jó hangosan közölte, hogy "Nincs pénzem, nem dohányzom, nem ismerkedem!"


És akár elismerik az emberek, akár nem, ez az általános reakció, ha egy férfi hozzászól egy idegen nőhöz az utcán. Természetesen nem mindenki, de nem is lehet nem általánosítani. Nagyjából 70-80% így fog reagálni.

(Az külön szép, hogy utána elmondtam nem az esetem, és még neki állt feljebb, hogy mi az hogy nem vagyok az esete).


*****


Egy öltönyös (főképpen munka miatt járkálok, a munkahelyem pedig öltönyös), jól fésült, fitt, ápolt, és a nők által markánsnak/karakteresnek jelzett arccal, mélybarna szemekkel, és hófehér fogakkal díszített kisfiús mosollyal rendelkező srác vagyok.


Nem látom indokoltnak, hogy csak a megszólítás ténye miatt (függetlenül annak témájától) úgy legyek kezelve, mint egy tarhálni próbáló leprás pszichopata-emberrabló hajléktalan.

Sokak visszajelzése alapján a beszéd- és összességében nézett stílusom sem indokolja.


Mégis ez történik sokszor.

Ugyanolyan (már amennyi külsőleg/kisugárzásban érezhető) nőkhöz mentem oda jópár évvel ezelőtt is, és mostanában is.

Régebben mégsem volt ilyen. Ha valakit leszólítottam ismerkedési céllal, de nem volt rá vevő, akkor is, finoman, normálisan, jóemberi, kedves hangnemben mondta, hogy "Bocsi, de nem".

Nem takarózott olyan mondvacsinált indokokkal, mint "Miért kéne nekem egy akárkinek normálisan válaszolni? Alapból milyen jogon szól hozzám az utcán?", "Majd én eldöntöm kivel vagyok kedves", "Nehogymár még én kérjek elnézést"(pedig ezt senki sem mondta).


*****


Épeszű ember pedig nem ássa meg a saját sírját. Függetlenül attól, miről van szó, 50% alatti eséllyel a sikerre, az ember nem szívesen vág bele valamibe.

Tegyük fel van egy gerincműtét. Választhatod, hogy életed végéig fájdalommal élsz (aminek hatására alig bírsz mozogni), de masszívan gyógyszerezni kell és akkor kissé tűrhetőbb lesz, romlani pedig nem fog, vagy a másik lehetőség a műtét, aminél 70-80% az esélye hogy nyaktól lefelé lebénulsz, 5% hogy belehalsz, 15% hogy sikeres lesz.


A lehetőségek ismertetése után 3 perced van választani, különben nem ajánlják fel többé a műtétet.

Ugye, hogy nem szívesen vállalnád el a műtétet?

2021. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mi változott annyit 5-6 év alatt?

Akkor még nem próbálkoztam. Nem lehet az, hogy nem szólítottál le olyan sok embert pl az első 10 kedvesebb volt, mint a legutóbbi 10 ami igazából a véletlennek köszönhető.

Valamiért Budapesten én is nehezebbnek érzem, hogy idegennel kezdjek beszélni, mint amikor Amerikában voltam. Ott mindig megkérdezte az eladó, hogy "hi,how are you doing?", itthon meg legtöbb elég faarcú, csak végzi a munkáját. Lehet hogy innen is ered hogy mások közvetlenebbek és közben én is.

Az utolsó bekezdésedet nem értem, mit veszítesz azzal, hogy elutasítanak? Ha odamész egy lányhoz nem lesz vele több mint 50%-ban szex. De az biztos ha én oda tudnék menni 100-hoz sokkal nagyobb esélyem lenne a sikerre, mintha Tinderen 100 lányt likeolnék. Nincs rossz kommunikációs készségem csak a kezdeti megszólítás nehéz nekem nagyon, sok kifogást generálok, hogy adott helyzetben miért ne tegyem. Van mit fejleszteni az önbizalmamon meg túl lámpalázas vagyok.

2021. szept. 19. 02:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg,nem látta-e a kuytádat, ami elszökött tőled.. :-D

Ez már Eddie Murphy nek is bejött egyszer..

2021. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Próba szerencse, aki nem próbálkozik soha nem lesz szerencséje.


Nehéz műfaj így a semmiből odamenni és leszólítani. Mármint látásból se ismered, nem mosolyogtatok össze, nem néztetek egymás szemébe nincs ilyen visszacsatolás féle.


Fontos mit mondasz és miért mész oda. Első benyomás nagyon fontos, ahogy neked is egy nőnél is. Nem kell hogy adonisz legyél, legyél határozott és férfias. Ha érzik hogy izgulsz az egyáltalán nem baj. Emberek ők is és férfira vágynak :)

Ha többször látod akkor szerintem nyugodtan oda mehetsz és elmondod mi van. Tetszik és szeretnél randit kérni.

Többsége aranyos lesz és max lepattint, vagy azt se tudja mit mondjon, mert ez nekik is egy spontán helyzet, fülig vörösödik és össze vissza beszél majd :).


Ha csak először látod egy buliban az egyszerű, utcán kemény dió.

Egy pár szép kerék fenék miatt nem mehetsz oda minden második nőhöz nyilván. Szóval ha csak elhúzott előtted akkor így nehéz elé állni, hogy szia szép a feneked randizunk. Az nem jelent semmit ha érinthetetlennek tűnik, sokszor ők érzékenyebbek és jobban értékelik ezt :)

Nagyjából ugyan az a forgatókönyv de nem kaptál sem információt többet se visszacsatolás nem volt hogy visszamosolyogna, vagy a haját babrálja mikor összenéztek. Pláne ha nagyon siet valahová, vagy csak imitálja.

Ha csak sétálgat simán. Érdemes nem túl zajos helyet választani meg nem nagy tömeget. Igen ez nehéz ha csak egyszer látod a teletömött metrón mondjuk. Nincs kőbe vésve hogy nem lehet. Csak nehezebb, meg hát nagy a nézőközönség aztán lesz aki beleszól.

Ugyan ez, odamész és saját szavaiddal elmondod milyen szép, és szeretnél egy randit kérni ha lenne kedve.


Összességében értékelik a nők.


Vesztenivalód nincs. Egyenes vagy tisztelet tudó, udvarias.

Nyilván ha a pasijával van azt kerülni kéne... Így is bele lehet futni kínos helyzetekbe :D


Első kudarcoktól nem szabad feladni, mert sok kudarcal fog kezdődni, aztán majd nem leszel annyira zavarban, meg jobban tudsz választani és összejön. Többiek meg néznek mint a moziban hogy bakker. Semmiből odamentél és kész... Hogy, mi, hogyan :)

2021. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!