Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ghostingolnak a fiúk? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ghostingolnak a fiúk? Előtte minden rendben volt, napi szinten beszéltetek, egyik napról a másikra nem beszéltek

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Mert lehet nincs mit tovább mondania, kifogyott a téma, mással is ismerkedik és az szimpatikusabb neki, te mondtál valami visszataszítót, épp nincs sok ideje, talált valamit, ami jobban leköti.


Nálam ezek szoktak lenni az okok.

2021. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Más van
2021. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Parhuzamos ismerkedeseknel meg kell tanulni elfogadni. Mas jobban bejott.
2021. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én akkor hagyok valaki magára egyik napról a másikra ha azt érzem h csak én akarok beszélni

pl itt egy lány akivel x helyen beszéltem

én irtam neki kb 20sorz dolgokról erre válaszol 3 szóban vagy esetleg 2mondattal

irok megint valamit megint csak hasonlo szinten válaszol

kérdezek megint semmi

és így megy tovább, ő témát se dobott fel csak válaszolt

most nem írtam neki már 2-3napja. Ő se hát akkor ez ennyi, minek tőrjem magam ha ő nem akar beszélni felesleges, majd talán találok olyat akivel lehet beszélni és szintén keresi a társaságom.

Esetedben kérdező nem tudhatjuk miről mennyit beszéltetek, és vagy hogy miért lépett le a pasi sajnos ezer egy oka lehet, lehet talált magának valakit gyorsabban közelebb egyszeröbben. Lehet megunt, lehet nem jössz be neki valami maitt, szinte bármi miatt elléphetnek az emberek egy beszélgetéstől.

2021. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De az miért ghostingolás, ha egy chaten valaki nem beszél a másikkal? A ghostingolás az, amikor a randi közepén hagynak ott.
2021. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-Nem, a ghosting az az, ha el se megy a randira, te meg ott vársz rá.
2021. szept. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!