Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg, akik 30-35 életévére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg, akik 30-35 életévére teljesen rendben van az anyagi egzisztenciájuk, csak olyan férfiakat keresnek a nők interneten és azokat a férfiakat teljesen semmibe veszik, akiknek harminc egy néhány éves korukra nincs saját lakásuk meg autójuk???

Figyelt kérdés
Mi az igazság???
2021. jún. 10. 00:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

vagy lássák benned a potenciált, hogy jól fogsz keresni pár éven belül


vagy nézz ki jól


vagy ezek kombinációja

2021. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy az első mondja. Vannak nők, akiknek annyira fontos a külső, hogy el is tartanak egy selyemfiút, meg vannak, akiknek annyira fontos, hogy társadalmilag hozzáillő párjuk legyen, hogy csinos, kívánatos nőként képesek összejönni egy Schmuck Andorral is, ha az személyiségileg és egzisztenciálisan megfelel.


És a kettő között ezek kombinációja. Például ha Ian Somerhalder külsőd van, jobban elnézik a nők még a tartós munkanélküliséget is, ha egy átlag Adam Sandler vagy, akkor azért is kapsz a pofádra, ha felhajtva hagytad a vécéülőkét.

2021. jún. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
42%

Vagy jól kell kinézned, vagy magas szinten kell állj anyagilag. A legjobb, ha mindkettő. Úgy képzeld el mondjuk, hogy mindkét tényezőt mérjük egy tízes skálán, és a kettő összegének kell lennie legalább 14.


Tehát ha elég jól nézel ki, nem kell sok pénz. Keress rá arra a videóra, amiben a Sebestyén Ági nevű csaj beszél arról, hogy az exe "b@szni tudott, fizetni nem". Tehát a csaj pénz nélkül is aláfeküdt a srácnak simán. Majd keress rá a srácra.

A te vonzerőd mennyire közelíti meg a srácét? Ha nagyjából igen, akkor nincs szükséged nagyon pénzre.

2021. jún. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%
Azért, ha belsőre is egy Adam Sandler vagy, az minden csak nem átlag. Valahol érthető, hogy ennyi idősen már, ha ők maguk letettek valamit az aaztalra, nem Nyomor Béla mellett akarnak kikötni.
2021. jún. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%

Az oldalt csak 18 éven felüliek használhatják. A 18 éven felüliektől pedig elvárható már annyi kommunikációs készség, hogy megértsék: amikor hírességeket, színészeket, médiaszereplőket hozunk fel példának, akkor azt az illető külseje és karaktere miatt tesszük. Hiszen átlagemberek profilját linkelgetni bűncselekmény! Így amikor valaki felhozza példának Adam Sandlert, akkor azt az illető külseje és karaktere miatt teszi. Úgy érti, hogy OLYAN MINT Adam Sandler - nem pedig maga Adam Sandler.


Tessék többet olvasni, mert ez így elég gáz!

2021. jún. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy harminc éves kor felett szétnyílik az ollô. Egyfelől lesznek olyanok, akik lejjebb adják az igényeiket (más igényeik lesznek, nem várják a szőke herceget fehér lovon stb.), csak találjanak egy megfelelő apát a (jövőbeli) gyerekeiknek.


Meg vannak, akiknek bemerevednek az igényeik, kifutottak a "gyereknemzéses időszakból", innentől kezdve, csak olyan férfi jöhet szóba, akivel kényelmes együttélni.

2021. jún. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Mi a gond Adam Sandler külsejével?
2021. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Semmi, csak nem a szex jut róla eszembe.
2021. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
És az akkora baj? Nem tudom, én ranezzek és egy olyan embert látok aki megnevettet és jól tudom magam érezni. Ez sztem sokkal fontosabb.
2021. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

5.

A legtöbb karaktere jó, a világ legjobb nőit csábítja el. Amúgy ennek mi köze az olvasottsághoz?

2021. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!