Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire eltűntek a rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire eltűntek a rendben lévő, átlagos lányok?

Figyelt kérdés

Régebben, amikor ismerkedtem, simán találtam olyan lányokat, akik átlagosak lányként teljesen rendben voltak. Az utóbbi időben újra ismerkedtem és kicsit megdöbbentem, hogy az ilyen kategóriájú csajok között szinte senki sincs már rendben 18-25 éves korára.

Amire gondolok: Egy részük sír valami ex után, aki évekkel ezelőtt volt. Többen is vannak, akiket csak úgy dugtak összevissza és valahogy ennyit tudnának hozni egy kapcsolatban. Szinte már teljesen tipikus, egy egy fu*kboy után sírnak, aki átverte őket.

Én meg, csak így pislogok, hogy mi van...

Ennyire elcsúsztak már a dolgok, hogy rengeteg csajból talán egy lesz, aki még alkalmas normális kapcsolatra?



2021. márc. 12. 23:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbbet befoglalják 15-20 éves kora között tartós (mármint tényleg tartós, nem pár éves) párkapcsolatra és abból is ha kijön egyszer, akkor sokszor már megint repülnek rá, vagy pont hogy elcsábítják sok év után az adott párja mellől akivel ellaposodtak a dolgok, tehát meg sem jelenik társkeresőként a társkeresési piacon.
2021. márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

Hiába van #1 lepontozva, igaza van.

Az ismerősi körömből több átlagos, de teljesen rendben lévő értékrenddel bíró lányt tudok példának hozni. Többségük 17-22 éves kora körül ment bele az első komoly kapcsolatukba, és a legtöbbjük azóta is uyanazzal a sráccal él, sokan már házasságban. Magam is ilyen vagyok: 21 évesen lett az első komoly kapcsolatom, azóta is vele vagyok, már a férjem. Így mondhatjuk soha nem jelentem meg a társkeresési piacon hasonlóan a többi, általam ismert lányhoz.

2021. márc. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

"Régebben, amikor ismerkedtem, simán találtam olyan lányokat, akik átlagosak lányként teljesen rendben voltak"


És mért nem vagy velük már?

2021. márc. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Ebben a foglalt dologban lehet valami. Vannak olyan lány barátaim, akikre teljesen igaz a dolog és ők tényleg rendben vannak.

(Aki meg ezeket a válaszokat lepontozta, az nyögjön már ki magából legalább egy mondatot, hogy mi velük a baja. Mert, más alternatívát nem írtak még.)


#3: A többséggel egyszerűen nem volt meg a kémia. Vagy az én részemről, vagy az övékről. De, volt barátnőm is közülük. Van, akivel a távolság miatt lett vége. Van, akivel több év után elmúlt a szerelem és normálisan váltunk el.

2021. márc. 13. 01:11
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Értem.

A többiek nem voltak ilyen szerencsések és trauma érte őket.

Ilyen ez a bolygó.

2021. márc. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Szóval, azóta majdnem mindenkit trauma ért, régen meg csak pár embert?


(Mondjuk úgy jön le az egész, mintha eleve az előző kérdéseddel engem próbálnál hibáztatni, hogy akkor miért nem jöttem össze ilyen lánnyal, csak ez besült.)

2021. márc. 13. 01:19
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

"Szóval, azóta majdnem mindenkit trauma ért, régen meg csak pár embert?"


Igen, mert akkor még olyan fiatalok voltak, hogy semmiféle szerelmi kapcsolatuk nem volt, mostanra meg már volt.

2021. márc. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nagyjából ugyanarról a korosztályról van szó.
2021. márc. 13. 01:27
 9/27 A kérdező kommentje:
(Sőt, részben fiatalabbról is. Az egyik legjobb barátom unokahúgával elég jóban vagyok és ő pl. az osztálytársairól mesélt elég szomorú dolgokat. Értelemszerűen ők, mint "nők", nem érdekelnek.)
2021. márc. 13. 01:28
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Attól még lehet.

Én sose kerestem tudatosan olyan embert, akinek hajszálra annyi érzelmi és testi tapasztalata van, mint nekem, de majdnem mindig olyant találtam.

Még akár a végigcsókolt órák számát is tekintve.

Szóval teveled is hasonlóan lehet.

2021. márc. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!