Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves bp-i férfi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves bp-i férfi vagyok, nem élek társasági életet, de jó a kapcsolatom a családommal, van munkám és saját lakásom, edzeni járok, érdekelnek dolgok, és szeretnék családot. Adnátok tippet?

Figyelt kérdés
Hogy tudnék találni párt? Van aki esetleg itt szívesen megismerkedne velem?

2021. szept. 20. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Az abszolut nulla tarsasagi elet hosszu tavon tonkrevag barmilyen eleinte harmonikus kapcsolatot. Ha 0-24-ben egyutt vagytok, nincsenek elmenyek, ujdonsagok az eletetekben, az sajnos nem tul idealis.
2021. szept. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem igénylem a nagy társaságot, inkább kevés emberrel vagyok egyszerre együtt. Nem vagy tömegkedvelő.


Vannak még ilyen emberek.


Nem kell 0-24-ben együtt lenni és minden nap van újdonság.


Amúgy meg ami feltűnt, hogy amíg társkeresőn fent voltam magukat társaságinak tartó, folyamatosan emberek között lévő, nagy baráti körrel rendelkező nők voltak facérok.


És sokszor elég maguknak való emberek is vannak kapcsolatban.


Szóval nem ettől függ az én meglátásom szerint. Ezért kérdezem van e valaki aki hasonló cipőben jár?

2021. szept. 20. 07:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nahat, ha vannak azert emberek, akikkel osszejarsz akkor csak elsz tarsasagi eletet :)


Amugy igen, vannak ilyen emberek, csak nehez oket megtalalni, mert mind ugyanugy viselkednek: jol erzik magukat azzal a par emberrel, es nem/nagyon ritkan nyitnak ujak fele.


Az "erdekelnek dolgok" menten elindulhatsz, de elkerulhetetlen, hogy nyiss majd uj emberek fele is.

2021. szept. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van ilyen. Amúgy tudom, hogy általában ismerősön keresztül ismerkednek meg de ha az embernek kevés vagy alig van akkor kb. esélytelen ... net az egy koszfészek sajnos
2021. szept. 20. 08:00
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Edzeni jársz, ott nincs lehetőség?
2021. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Társkereső ?
2021. szept. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Edzeni járok de az edzőterem sem egy túl társas dolog. Mosolygok amikor valaki bámulja a nőket ott, mindenki edzeni van ott, én sem nagyon örülnék neki ha leszólítanának. Szerintem az nem az a hely havi X ezer forintért ahol egymás idejét illik rabolni..ja és a nők azért inkább csoportos óráznak sem mint a teremben vannak ... persze akad kivétel


Társkeresőt próbáltam de egy húspiac, és van 20 férfi 1 nőre. Nem állok be a versengésbe veszett ügy hiszen nyilván mindig a legjobbat választják ki.


Élőben kellene de hol...mindenki zárkózott még az is aki azt mondja magáról hogy ő mennyire társasági ...

2021. szept. 20. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Tehát olyat keresel ahol a nők választanak ki téged.


Nos, ilyet nem tudunk

2021. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!