Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki, mit gondol, csak beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, mit gondol, csak beszélgetni a társkeresőn...?

Figyelt kérdés

Egyedülálló 30 alatti anyuka vagyok. Hónapokkal ezelőtt ért véget a kapcsolatom a gyerekeim apjával. Érzelmileg teljesen eltávolodtunk egymástól így én hamar letudtam zárni magamban.

Szakítás után elkezdtem magammal foglalkozni, életmódot váltottam, vagyis elkezdtem edzeni, egészségesen enni, tanulni, stb. Rájöttem pár dologra magammal kapcsolatban. Emiatt úgy döntöttem, hogy nem ismerkedem, amíg nem rendeztem az érzéseimet magamban. Hónapokig nagyon jól ment, nem foglalkoztam senkivel, csak magammal. Aztán elkezdtem magányosnak érezni magamat, a sok dolog amibe belekezdtem szerencsére lefoglalt annyira, hogy ne gondoljak erre. Azóta eltelt 2 hónap, és mostanra annyira magányosnak érzem magamat, hogy már nem tudom folytatni a dolgaimat, egyszerűen egésznap csak feküdnék, néha rám jön a sírás, a gyerekekkel is türelmetlenebb vagyok.

Közben fel regisztráltam egy társkeresőre, hátha jobb lesz vagy nem tudom. Nem volt konkrét célom, leginkább csak beszélgetni akarnék. Lehetséges, hogy akik kiírják hosszú- vagy alkalmi kapcsolatot keresnek, egy sima beszélgetős, csevegős dologban is benne lennének? Nem pszichológust keresek aki meghallgatja a bánatomat, csak szeretnék végre felnőtt emberekkel is beszélgetni és nem csak gyerekekről.



2021. szept. 21. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem korrekt. Szerintem beszélgess inkább közösségi oldalakon.
2021. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Abbol aztan az lesz h erzelmeket kezdesz táplalni aztan pofára esel.


Az ilyenekre kulon fel kell készülni, ami fent megy sajnos.

Plane hogy meg van gyengülve az idegrendszered is igy. Igy kiszolgáltatott is vagy a "támadásoknak", átvereseknek, beszolasoknak, amikor kiderul h foglalt stb stb

2021. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
*meg vagy
2021. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem beszélgetsz ismerősökkel? Rokonokkal, barátokkal?
2021. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Tarts nehany ferfibaratot extrKkal
2021. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4

Rendszeresen beszélgetek velük. Sajnos ettől függetlenül érzem magamat magányosnak. A barátnőim mind házasok, gyerekekkel, velük csak ezekről lehet beszélni, mármint gyerekekről, a házas életükről, én meg pont ezekről nem akarok beszélgetni.

2021. szept. 21. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

A társkereső nem erre való. Ha megmondod korrekten, hogy nem akarsz ismerkedni el fognak hajtani, ha nem, akkor becsapod a partnered.

Vannak rokonaid, barátaid, ismerőseid, beszélgess velük. Millió más fórum van, ahol ismeretlenekkel tét nélkül beszélgethetsz.

2021. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6: ideje új barátokat / barátnőket szerezni.
2021. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Akkor tessék mondani, a fb társkeresőn miért van fent feketén-fehéren, hogy "beszélgetés", "barátkozás"? És vannak férfiak, akik ezt a két kategóriát jelölik meg.
2021. szept. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

" akik kiírják hosszú- vagy alkalmi kapcsolatot keresnek, egy sima beszélgetős, csevegős dologban is benne lennének? "

Nem. Nyilván azért vannak társkeresőn, hogy vezessen is valahova a beszélgetés, nem azért hogy lelki segélyszolgálatot nyújtsanak unatkozóknak.


Barátkozz facebookos csoportokban. Sok barát kereső csoport van.

Interpals

Vannak olyan társkeresők ahol van olyan lehetőség hogy csak barátkozást jelölj meg. Pl badoo. De azért a helyedben a profilomra is kiírnám ezt.

2021. szept. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!