Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem a külső számít sokak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem a külső számít sokak szerint akkor miért viselkednek utána így?

Figyelt kérdés

Érdekes módon 99,9%-ban a nem jól kinéző férfiaktól és nőktől lehet ezt hallani. Főleg akiknek súlyproblémái vannak vagy a nagyon vékony férfiaktól. (Nem a tizenéves srácok.)


Oké, de akkor utána ha a szép lányok, illetve jó pasik mégis jól kinéző partnert keresnek, választanak, akkor hirtelen miért lesz baj, miért lesz igazságtalan, szemét, felszínes, stb... a másik?


Ha nem a külső számít, hanem más egyebek, akkor ilyenkor se számítson.


Miért csak akkor van így egyesek szerint ha önmagukról van szó?



Tudom, vannak ellenpéldák és lesz aki mindjárt azt írja le, hogy ő nem ilyen.

Természetes hogy nem róluk szól a kérdés.



2021. szept. 22. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek számít a külső, olyan nincs, hogy nem.


Azt viszont embere válogatja, hogy kinek milyen arányban fontosabbak a külső és belső tulajdonságok.


Ahhoz, hogy megakard ismerni valakinek a belső értékeit, először az kell, hogy kívülről vonzónak találd.

2021. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mind a külső, mind a belső értékek fontosak. Nekem szavak nélkül is egy üzenet az, hogy valaki hogyan bánik a saját testével.
2021. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Senki sem mondta, hogy nem számít a külső, csak azt, hogy a belső jobban.
2021. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igaza van az első kettőnek, nyilván nem ti vagytok a kérdésben szereplők.

Harmadik: de, vannak akik mondják, ahogy írtam is.

2021. szept. 22. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 ok, akkor linkelj már egy ilyen kérdést kérlek
2021. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Nincs olyan, hogy a külső nem számít egy párkapcsolatban. Számít. Kinek jobban, kinek kevésbbé, de számára abszolút nem vonzó emberrel normális ember nem jön össze.
2021. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Természetesen számít a külső, egyénfüggő, hogy kinek mennyire. Ugyanígy azt sem tagadhatja senki, hogy a belső tulajdonságok kerülnek előtérbe egy hosszútávú kapcsolatban.

Szerintem ezt inkább olyanoktól lenne érdekes megkérdezni, akik már legalább 30 éve együtt élnek, hogy végülis minek mekkora szerepe volt.

Az elején, egy ismerkedési fázisban nyilván nagyobb hangsúlyt kap a külső vonzalom, a belső kiismerésére időt kell szánni és ez sok esetben nem történik meg.

2021. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2: "Nekem szavak nélkül is egy üzenet az, hogy valaki hogyan bánik a saját testével."


Az emberek 80%-a csak él benne ahogyan az isten megadta. Mire gondolsz?

2021. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!