Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan ember a környezetedb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember a környezetedben aki incel, tehát nincs sikere a párkapcsolatok terén? Ha igen, milyen ember?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Attól hogy nincs sikere a párkapcsolatok teren még nem lesz valaki incel.
2021. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen, egy. Konkrétan annyira mimóza, hogy akkor sem mert felmenni egy nőnek a lakására, amikor az hívta...
2021. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Van, de nem incel. Tehát nem minden párkapcsolatban sikertelen ember incel/femcel.

Két nő a környezetemből, az egyik a külseje miatt részben, részben szerintem mentális eredetű dolgok miatt is. Ő negyven éves és életében nem volt barátja, semmilyen kapcsolata, egyéjszakás sem, semmi. Ő nem a férfiakat utálja, hanem inkább a nőket.

Szerintem az elvárásai is magasak külsőt illetően. Tehát igényes, sportos férfiak tetszenek neki, miközben ő semmit nem tesz a külsejével.

A másik nőnek alakult egy, de nála az anyuka szólt közbe. Mindkettő nőnek nagyon leuralja az életét az édesanyja.


Férfit is ismerek, ő talán közelít az incelhez mivel tőle hallottam már elég tömény gyűlölködést. Gyűlöli a saját testvérét, mert sikeresebb a nőknél. Neki is magasak az elvárásai szerintem, miközben teljesen letojja a saját külsejét. Ő körülbelül 35-37 éves. Határozott elképzelése van arról, hogy egy nőnek mi lehet a szerepe, és hogyan nézzen ki. Ennek hangot is ad. Egyszer kiutazott külföldre és mindenkivel megosztotta ismerettségi körben, hogy na majd neki milyen gyönyörű barátnője lesz. Nem egy szar magyar nő. Lehet tippelni milyen sikerrel járt.

Néha az az érzésem, hogy ő is írogat ide, mert ugyanazokat mondta 15 éve, mint amiket itt olvasok egyes férfiaktól.

2021. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

1: De az lesz, csak lehet, hogy tagad.


Az ismerőseim 80% -a incel egyébként. Akiknek van barátnőjük, azok meg egy Chad -üzenetváltásra vannak az incelségtől.

2021. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

Ezt most nőktől kérdezed?

Vagy bárkitől aki nem incel?

Vagy akár egy incel is jöhet?

Mert odaírhattad volna hogy mit vársz

2021. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5


Gyakorlatilag bárki aki ismer ilyen embert (nőt vagy férfit)..

2021. szept. 23. 17:40
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
És ha egy incel ír önmagáról az most nem jó ugye?
2021. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Megismerni akarod őket?

Vagy inkabb csak becsmérelni őket írtad ki a kérdést?

2021. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Saját magamról tudok írni. Fura "csodabogár", kicsit mint a "Flubber a szórakozott professzor" c. filmben Robin Williams, csak én nem találtam fel semmit. Esetlen is néha, de leginkább félreérthető. Ettől eltekintve átlagos, munkával, végzettséggel, barátokkal stb. rendelkező ember, mint bárki más.
2021. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Egy kollégám ilyen, 50 fele jár, és szerintem az anyja volt az utolsó nő, akivel kapcsolatba került.

Annyira egy genny alak, hogy valami elképesztő. Mikor terhes voltam, azzal fárasztott, hogy egy nő el tud élvezni szülés közben. Meg nemi erőszak közben. Aztán ő volt megsértődve, mikor a nők leoltották.

Ennél az rémisztőbb, mikor kedves akar lenni.

Férfiak és nők is elkerülik, ha tehetik.

2021. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!