Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zavar ha azt látod a közvetlen...

Zavar ha azt látod a közvetlen környezetedben pár ember meglát rajtad egy ruhát /táskát / cipőt/ stb és ő is ugyan olyat vesz?

Figyelt kérdés
És már jó pár ugyan olyan dolgotok van? Vagy ez csak engem zavar? Hogyan kezelhetném jobban? 🤦🏼‍♀️

2020. nov. 26. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Engem egy picit zavar.

Illetve egy régebbi barátnál volt ilyen helyzet. Elég erőteljesen próbált sok mindenben utánozni.

Azt tudni kell hogy alternatív stílusom van a ruháim nagy részét külföldről rendelem.

Na most ez az illető is ugyan olyan cuccokat igyekezet beszerezni meg olyan dolgokat nézett ki magának mint amik nekem vannak.

Ugyan akkor szídta a cuccaimat hogy nem true meg szerinte felesleges csicsa stb. Aztán érdekes módon alkalmakkor amikor kölcsönkapta tölem ezeket akkor büszkén feszített bennük.

De nekem azért a késöbbiekben szídta őket hogy ha már neki nem lehetnek ilyen cuccai akkor hátha ettől legalább én is szarul érzem magamat.

2020. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Valamilyen szinten zavar, mert szerintem eléggé egyedi a stílusom és büszke is vagyok rá, mert tényleg 100%-ban kifejezi azt, hogy milyen is vagyok én. Ugyanakkor valahol bók is, hogy nem csak nekem tetszik, hanem másnak is, és esetleg próbál picit rám hasonlítani, még ha csak ennyiben is.

Viszont ennek ellenére is felhoznám neki valamilyen formában, hogy örülök, hogy tetszik neki ahogy öltözöm, de kissé kényelmetlenül érint, hogy egy az egyben lemásolja a stílusom. Esetleg ha olyan a viszony, akkor felajánlanám neki, hogy elmegyek vele vásárolni/segítek neki megtalálni, hogy mi is az, amiben ő igazán kényelmesen érzi magát, ami azt fejezi ki milyen is Ő, nem pedig ÉN.

2020. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem zavar de ha többször is csinálja akkor igen.
2020. nov. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is zavarna.
2020. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs olyan egyedi stílusom, amit utánozni lehetne, mindenkinek van tornacipője és mintás pólója, így nem zavarna, ha más is venne valamit, mert szereti az adott bandát/ filmet/ akármit
2020. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Ez helyzetfüggő. Ha pl. zenekaros pólót látok valakin ugyanolyat, akkor az inkább ilyen közösségérzés hogy ő is szereti azt a bandát. Viszont ha azt látom hogy folyamatosan másolni próbálja a dolgaimat, az idegesítene, mert sok év alatt alakítottam ki a mostani fizimiskámat, nagyon sok egyedi és limitált kiadású cuccom van amikre nagyon vigyázok, mert ha elhasználódik, valószínűleg nem lehet már majd kapni. Inspirációt meríteni másokból szerintem tök jó, én is csinálom és a környezetemben is van aki csinálja pl. van ismerősöm aki bár szereti a szép színes szemfestékeket, nem merte utcára felkenni amíg tőlem nem látta. Nekem is volt már olyanom, hogy régóta szerettem volna kipróbálni valamit de addig nem volt hozzá bátorságom amíg nem láttam hogy van aki igenis viseli és szarik mások véleményére. Ez nem másolás, a másolást észreveszi az ember és szerintem valamilyen szinten mindenkit irritálna, egyfajta szellemi élősködés mint bármi más esetben amikor az ötleteidet lopják.
2020. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem annyira nem zavarna, mondjuk nem volt meg ilyen. Én is szoktam másoktól inspirálódni, igaz olyanoktól, akikkel nem ismerjük egymást, csak tetszik a stílusuk és jó ötleteket adnak, amik nekem nem jutnának eszembe.
2020. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!