Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20-30 év közötti lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-30 év közötti lányok mennyire nyitottak a szexapcsolatra?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy jó lenne néha együtt lenni valakivel, időnként akár közös program is jó lenne, de egyelőre nem szeretnék sem elköteleződni, sem pedig átverni bárkit is, hogy komoly szándékokat színleljek.

2021. máj. 14. 12:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én például semennyire, mert a szexet a komoly kapcsolat részének tartom és ha belegondolok egy barátnőmről (olyan 15 fővel számolj) se tudok, hogy valaha lett volna szexkapcsolata.

Ez persze az én baráti köröm, viszonylag hasonlóan gondolkodunk a legtöbb dologról. Viszont biztos vagyok benne, hogy számtalan lány van, aki nyitott lenne rá. Azért mindenképp pacsi, amiért őszinte vagy a szándékaidat illetően.

25/N

2021. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
57%

Akkor rendelj szexbabát

Egy nő nem csak egy kellék, amit időként előveszel.

Pfffffff

2021. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha fizetsz eleget, akkor az ősi hivatást űzők teljesen nyitottak erre.
2021. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
99% semennyire.
2021. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

26-30 között azért sok nő már érzi, hogy most kell elköteleződni.

Én se most, se eddig nem mentem bele ilyesmibe. Átlagot úgyse lehet vonni.


26/N

2021. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

Én igen....de ha a pasi csak azt akarja, akkor legyen gazdag, nézzen ki jól stb.

Erre a célra annyi ferefit kapok amennyit, ahol, és ahogy ÉN akarom!

2021. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Minden, kivétel nélkül minden nő benne van a szexkapcsolatba, ha elég jól nézel ki. Csak nem tudatosul bennük, mert bemagyarázzák maguknak, hogy tulajdonképp kapcsolatban vannak, csak az pasi még nem döntött, vagy még nem hagyta el barátnőjét/feleségét, stb.
2021. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
6, na most a hozzád hasonló nagyarcú nők szívják meg kegyetlenül, amikor a jólkinéző, gazdag überpasiba szerelmesek lesznek, aztán kiderül, hogy nem-nem, te bizony csak egy luk vagy, semmi több.
2021. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#8

Itt szexkapcsrol volt szó....

Es köszi, férjnél vagyok...

2021. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Olyan 21 éves korig max belemegy egy-két önbizalomhiányos csitri,a legtöbb nő aztán már komolyabban tervez .
2021. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!