Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire nem érzek semmit senki iránt?

Figyelt kérdés

Érzelmes típus vagyok, nekem a szerelem sokkal fontosabb, mint a szex. Persze az utóbbi is kell. Fél éve regisztráltam tinderre, hátha majd ott megtalálom a hozzám illő lányt. Ezalatt egy tucat beszélgetés, pár száz match, kb 10 különböző lánnyal randiztam, amiből 3-4 lánnyal volt második, harmadik randi is. Szexeltem már tinderről, volt akivel csak csók volt. Viszont senki iránt nem éreztem igazából semmit egy ember kivételével, aki kb a 7. volt a sorban (ezt csak azért emeltem ki, hogy ne mondjátok azt, hogy kiégtem a sok embertől). Belé kb beleszerettem, de sajnos nem lett folytatás. Emellett ismerkedem előben is, bulikon, baráti társaságokban.

Normális az, hogy ennyi ember megfordult már nálam, és eddig egy ember kivételével senkinél nem éreztem azt, hogy tudnék érzelmeket táplálni iránta? Az az egy viszont annyira heves volt, hogy bele voltam betegedve a hiányába.

Kezdem azt hinni, hogy valami baj van velem


2021. szept. 26. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem teljesen rendben van az, ha nem tudsz bárki iránt érezni. 10 nőből egybe tudtál belezúgni? Én 100 férfiból egybe tudok maximum.
2021. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Normális, vannak ilyenek. 27 vagyok, életemben összesen két férfival találkoztam, akibe képes voltam beleszeretni.
2021. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Ez teljesen normális. Kissé túlpörgeted ezt a randizás dolgot. Tipikus tünet gyakori társkeresőzésnél. Az utcán sem leszel szerelmes minden nőbe, akivel találkozol.
2021. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát persze, én kb. 3x ennyi lánnyal találkoztam tinderről (mondjuk már egy éve fent vagyok) és még egy se volt, akibe beleszerettem volna. Sztem az online ismerkedésnél van a legkisebb esélye,h tényleg mély érzelmek kialakuljanak.
2021. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
A lényeg az, hogy már a kérdést sem tudod feltenni, nemhogy értenéd az egész miről szól.
2021. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Belé kb beleszerettem, de sajnos nem lett folytatás. "


Itt a kulcs.

A legtöbb pasinak az a nő kell akinek tartasa van es kiváltja a hódítást, azt az Akarom érzést.

Csak ugye általában akkor ilyen egy nő amikor nem kell neki a ffi, más esetben meg "becsicskul".


Manapság nem sok nagybetus nő szaladgal, aki valamiféle huzd meg ereszd el vagy hasonló habitussal (nem jatszamrol irok hanem aki alapbol NŐ), felébreszti a férfiakban a Férfit is és nem csak a f.rkát.

2021. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6: Az alkalom az, ami hiányzik hozzá. Régen megvolt az, hogy mondjuk találkoztam valakivel rendszeresen közös társaságban, közös időtöltés során, mehetett a pávatánc.

Most meg van x mennyiségű idő (nagyon kevés), ami alatt le kellene játszani egy komplett ismerkedési/csábítási folyamatot. Lehetetlen... ahhoz olyan körülmények kellenének.

2021. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!