Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy írjak rá egy újonnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy újonnan megismert lányra?

Figyelt kérdés

A hétvégén megismertem egy aranyos lányt egy rendezvényen, ahol elég jót beszélgettünk, utána meg bejelölt Facebookon. Egy egyetemre járunk, de alapból nem találkozunk, nincs közös óránk, így mindenképpen online kellene ráírnom. De nincs nagy tapasztalatom az ilyesmiben, fogalmam sincs, hogy mit írhatnék neki! Legszívesebben megkérdezném, hogy nincs-e kedve összefutni, meginni egy kávét, de ez nagyon direkt. Vagy nem? Lehet, hogy előbb jó lenne egy kis online beszélgetés még, de hogyan kezdeményezzek nála?


Kérlek olyanok írjanak, akik tudnak valami tanácsot adni! Azt nem szükséges ideírni, hogy "milyen béna vagy, hogy nem tudod magadtól, és itt kérsz tanácsot". Ezt tudom magamtól is.

A segítséget előre is köszönöm!



2021. szept. 26. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem akarsz túl direkt lenni, akkor utalj valamire a beszélgetésetekből, fűzd tovább azt. Pl. "Eszembe jutott arról, amiről beszélgettünk, hogy...." Ha nyitott rád, akkor innen már lehet tovább fűzni a beszélgetést és eljutni a randiig. :) Sok sikert, hasonló cipőben járok, én vagyok a nő és várom, hogy rámír-e a frissen megismert férfi. ;)
2021. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, ez jó ötletnek hangzik! Mondjuk sajnos nem nagyon van olyasmi, amit tovább tudnék vinni a beszélgetésből, de gondolkozom rajta.

Amúgy remélem nem te vagy az a lány, kicsit furcsa lenne. :D

2021. szept. 26. 21:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez vicces lenne, de azért ennyire (talán) nem kicsi a világ. :)
2021. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Mi lenne ha felhívnád, és elmondanád neki hogy élvezted vele a beszélgetést, és szívesen megismételnéd? /Anyám borogass!/
2021. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Úgy, hogy "szia"?
2021. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan meghivhatod egy italra vagy beszélgetésre is .

Nem árt ha esetleg érzi, érezteted vele hogy tetszik neked.

2021. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
A kérdező az, aki beszélgetett a lánnyal, tehát valószínűleg ő az, aki jobban érzi, hogy mi jön be neki. Nekem is jobban esik nőként, ha valaki beszélgetéssel kezd és nem támad le direktben.
2021. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tiltsd le a csajt nem akar semmit csak hülyített.
2021. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá hogy van e kedve folytatni a beszélgetést.

Ez rövid, tömör és minden kiderül belőle.

Ha kellesz neki, nem fog nemet mondani. 🙂

2021. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 Ez oké, tegyük fel, hogy igent mond. Na most utána megint ugyanez a helyzet van, hogy nem tudom, mit is írjak neki.
2021. szept. 26. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!