Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már azt párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt párkapcsolatban, hogy egy újonnan megismert ember ilyeneket vált ki?

Figyelt kérdés
Van egy elég hosszú ideje tartó kapcsolatom. Nemrég megismertem egy másik férfit, akivel egyszerűen már az első beszélgetés óta egy húron pendulunk, és egyszerűen olyan erős tűz lobbant be köztünk már akkor is, amit egyszerűen nem lehet eloltani. Ne ertsetek félre, nem akarom megcsalni a párom, hiszen nagyon szeretem őt. A kérdésem az lenne, hogy más is volt már ilyen helyzetben? Mit lehet tenni, hogy ez az érzés elmuljon? Nagyon nem szeretnék semmilyen hibába beleesni emiatt. (sajnos a kapcsolat teljes megszakítása nem lehetséges, ugyanis munkatársról van szó)

2021. jún. 22. 01:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A te döntésed "hibázol"-e.
2021. jún. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Sokan érezték már ezt, és ez mindig elágazást képez az életúton.


Az egyik elágazás az új férfi felé visz.


A másik a régivel megy tovább, de minden marad ugyanúgy.


A harmadik elágazást veszik észre a legkevesebben, mert ehhez kell a legtöbb tudatosság, hisz a régi férfivel megy tovább, de nem marad minden ugyanúgy, helyette a kapcsolat tudatos megélése, a fejlődés, a kapcsolat minőségének javítása válik közös céllá az önismereten keresztül, megért e azt, hogy mire mutatott rá az új férfi. Hogy ez járható út-e, az mindkét félen múlik.


Mindegyik választás mellett ott a kozmikus szabad akarat, és egyik sem jó, vagy rossz, csak döntés.

2021. jún. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordul ilyen... s van rá logikus magyarázat, de nem ez számít, hanem az hogy mit fogsz csinálni.
2021. jún. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Tipikus, ebből félrelépés lesz:D
2021. jún. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Ha valóban így éreztek és mondjuk a pasinak nincs senkije akkor lehet ebből még kufirc is.
2021. jún. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szokott hosszú évekig tartó házasságban, kapcsolatban élni egy pár ha az ilyen fellángolásokat tudja kezelni, lehűteni. Hány család maradna együtt ha minden egyes ilyen alkalommal menne a vágyai után?
2021. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, más is vonzódott már más személyhez, miközben párkapcsolatban élt.


Mit tehetsz?

1. Lezárod a másik férfival való kapcsolatot és helyette barátoddal beszéled meg ezeket a dolgokat. Keresd meg mi romlott meg a kapcsolatodban, ha van rá esély, hozzátok helyre!

2. Ha úgy gondoljátok nem helyrehozható a kapcsolat, egyikőtök már nem akar tenni érte, akkor szakítsatok békében, hogy mindkettőtöknek legyen lehetősége a boldog párkapcsolathoz.

3. Ismerkedj ugyanúgy tovább ezzel másik férfival, idővel már nem fogsz tudni parancsolni az érzelmeidnek, és megcsalod a párod.

2021. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nekem már az a kapcsolatom vége volt.


Szomorúnak tartottam, hogy más férfiaktól több kedvességet, érdeklődést kapok, mint a saját jegyesemtől. Annyira kiéheztem a szeretetre, hogy több másik férfival is elképzeltem, milyen életem lenne velük, de egyikkel sem léptem a tettek mezejére, még egy flört sem volt. A hűség egy döntés, de néha arra gondolok, mi lett volna, ha szingliként ismertem volna meg az új embereket.

2021. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8/


Ezzel csak az a baj,hogy az újdonság varázsa és egyszer minden elmúlik akkor nem győzne váltogatni az ember. Sok férfitól pl kaphatod addig az érdeklődést szeretet míg meg nem dug vagy ha kapcsolatban leszel egy másikkal egy ideig jó aztán megint jön a hiány,aztán megint jön egy új hódoló egy idő múlva megint hiány és így tovább...

Meg kell bedzélned a pároddal a dolgokat hanem működik szakítani és már agyalnod sem kell másokkal mi lett volna. Én szingli vagyok csak félénk nekem is jár néha az agyamban mi lett volna ha xy-ont leszólítottam volna de a múlton már nem érdemes rágódni mi,hogy lett volna.

2021. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel hogy akik itt írtok, valahol még mind gyerekek vagytok, nem kellene kitérni a kínálkozó szerelem elől. Megismerni ój embert, ój érzéseket, kitapasztalni hogy ki milyen, és utána választani egy "párt", amikor már tudod hogy az akár egy életre szólhat.
2021. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!