Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok a 30 feletti tartósan egyedülálló emberektől?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy mi a tapasztalatotok a 30 feletti tartósan egyedülálló emberekkel kapcsolatban? Vannak ilyen emberek az ismeretségi körötökben vagy esetleg ti is azok vagytok? Milyen a férfi és női arány? Ha tudjátok vagy sejtitek az okát hogy miért vannak egyedül akkor azt is írjátok meg. Ide számítom azokat is akiknek csak futó kalandjaik vannak azaz mindenkit akinek nincs komoly kapcsolata illetve gyereke sincs.

2021. szept. 29. 13:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Az én köreimben akiknél ez van, azok összeférhetetlenek, nem tudnak meglenni hosszabb ideig mással. Ez az évek múlásával még jobban erősödik. Alkalmijuk van vagy összejárós laza. Férfiak vannak többen.
2021. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Semmi, ők is ugyanúgy emberek csak így alakult nekik.
2021. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

"Milyen a férfi és női arány?"


Mivel kb. 50-50% a férfiak-nők aránya és monogám házasságok vannak, ezért nagyjából ugyanannyi lehet az egyedülálló férfi és nő is.

Ez az arány változhat azok száméra, akik szélesebb korosztályból el tudnak képzelni társat maguknak. Tehát aki mondjuk 38 éves, és 18-58-ig el tud képzelni párt, annak a másik nemből több áll rendelkezésre, mint aki csak magával egyidőset tud elképzelni.


"Ha tudjátok vagy sejtitek az okát hogy miért vannak egyedül"


Részemről úgy van, hogy csak az élet hozza, hogy rábukkanok egy olyan személyiségre, aki inspirál a közeledésre, vagy sem. Mert ha nem, akkor sose jutna eszembe társat keresni.

Szerintem társat, vagy akár egyoldalú vonzalmat is csak találni kehet, keresni nem.

2021. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
én az vagyok. Miért? Mert kb az összes beszélgetés érdektelen és elhal a másik fél részéről és kb 1-1 kitalált indokkal azonnal keres egy másik pasit.
2021. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%

Kiejezetten sok ilyen ismeőrsöm van, jóval több férfi van közöttük. Kifejezetten jómódú, tanult, értelmes emberekről van szó.

Az ok, hogy miért nincs párjuk, már ha szeretnének amúgy:

-40+, és a 20-25 éves, csak szőke csajok a zsánere, de nem elég helyes hozzájuk

-nagyon rég él egyedül, nem tud kb semennyire alkalmazkodni senkihez

-kifejezetten rossz szokáisai, rossz életfelfogása van, fura dilijei

-csúnyán megégette magáthozzá méltatlan nőkkel

-alacsony, vagy mellé potenciális zavarai vannak

2021. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

Én ilyen vagyok, nem akarok gyereket se oldalkocsit magam mellé, ezért.


Nem vagyok összeférhetetlen, kimondottan alkalmazkadó vagyok, csak egyszerűen nem akarok és kész.

2021. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
6 ez kifogás. Szerinted mindneki akar gyereket? Pont ellenkezőleg tapasztalaom
2021. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%
30 felett vagyok, nő, és nem akarok párt. Alkalmit pláne nem. Whoopi Goldberg mondta a házasságról, és ebben benne van minden: "I don't want somebody in my house".
2021. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
2%
8: És? Én ismerek házasokat is, akik külön laknak.
2021. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%
loool
2021. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!