Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti voltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti voltatok már úgy, hogy nem tudtatok lejjebb adni egy, vagy több kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt, hogy egy jól szituált, saját köreiben nagymenőnek számító férfi után nem tudtatok összejönni egy átlag férfivel, akiben ezek kívül semmi negatívum nincs. Vagy lehet ez csak azért, mert a nőnek alapból ilyen magas igényei vannak?

2021. okt. 1. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

De lejebb tudtam adni és jobb is lett,olyan volt az ex,hogy mindenkit megvehetett kilóra.Engem egy idő után nagyon taszított a viselkedése,csalt,hazudott.

Mikor kidobtam legalább egy évig nem is volt senkim.Aztán megismertem azt akivel mindent elértünk ketten a minuszból és sokkal büszkébb vagyok erre.

2021. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy nagyon rossz választás/válás után emelkedett meg úgy az igényem, hogy ezért nincs évek óta senkim. Igen, most nem adnám lejjebb az igényemet annál, amit pár éve támasztottam. Pedig én nem lettebb se szebb, sem okosabb, csak pénzesebb a pár év alatt.
2021. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Sosem jártam nagymenővel, nem is kéne ilyen. Mindig átlagos külsejű, anyagi helyzetű párjaim voltak. De van amiből sosem adnék le, ezek pedig az ápoltság, intelligencia, humor, műveltség.
2021. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Nekem párom most hűvösön van.Volt több clubja, étterme, aztán kiderült ''mással'' is foglalkozott mellette.

Jól éltünk,nagyon.

Évente cserélte a terpjáróját, nyaralgatások a világban, mindig valami újítás volt a házon...én csak úgy kaptam tőle szülinapomra egy opel insigniát.Gyerekünk születése után csak úgy elvitt Maldívra, hogy kipihenjem a fáradalmakat.

Aztán egyik este kopogtattak, vagyis inkább dörömböltek.Már mondta előre, hogy nagyon sokáig nem fogjuk egymást látni.

Sokat kapott.Mindent eladtam most azt élem fel, amink volt.mindent anyja nevére írt, így semmit nem tudtak elvenni.

Most néha néha van egy fiú akivel találkozok, de megüzente onnan bentről is, ha megtudja vagy meglátja valaki az ismerőseink közül hogy kavarok valakivel, úgy lesz vége, mint a botnak.

32N

2021. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 es válaszoló! Ha többet nem kezdhetnéd vele újra a kapcsolatodat akkor tudnál kezdeni egy olyan férfivel akivel egyszerűen élhetnétek és szeretnétek is egymást?
2021. okt. 1. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

5-ös!

ő az éjszakában volt benne, de nagyon.

Összes ismerősünk ilyen munkát csinálnak.

Sokmindenkivel hozott össze a sors, akikről nem is gondolnád civilben, hogy valójában mikkel foglalkoznak.

Sajnos ez rányomta az életemre is a nyomát.

Normál párkapcsolatra esélyem se lenne, max valami világvégi kis faluban.

megüzente, és fura nem nekem mondta hanem egy haverja által, ha bármit kavarok,akkor az lesz, amit a bottal írtam.

2021. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Világvége kis faluban akár, de ez csak lehetőség...azt akarom kihozni ebből, hogy, ha a férjed engedélyezné, a leendő párod elfogadna és szeretne, akkor tudnád-e folytatni egyszerűen, akár másik országban, de egy teljesen átlagos férfi mellett, aki személyiségben is a normális ideális de nem ad semmi pluszt?
2021. okt. 1. 16:28
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Az első párom gazdag vállalkozó volt. Az a típus, aki maga is beáll szerelni, kinyúlt melegítőben, és első ránézésre pont nem az jut eszedbe, hogy van pénze. Két évig laktunk együtt.

A mostani párom eddig a legcsóróbb.

Ezzel együtt is azt mondom, hogy minden szakítás után nőttek az igényeim, csak nem anyagi szempontból. Első kapcsolatomban azt tanultam meg, hogy a pénz nem számít, semmit se ad a szerelemhez.

Viszont a saját életszínvonalam, amit én teremtek meg, nem tudom (mwg nem is akarom) lejjebb adni. Beleértve, hogy sose lennék olyannal, akit még nekem kell támogatni, és mindenben visszahúz.

2021. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen, de nem úgy, ahogy te gondolod. Voltam olyan szerelmes és volt olyan jó a kapcsolatom, hogy annál rosszabban nem tudok lenni. Semmi köze a "nagymenőséghez", a kapcsolat minőségét illetően nem tudok lejjebb adni.
2021. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!