Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy hogy valaki iránt éreztetek egy bizonyos fellángolást "rajongtatok" érte de viszont tudtátok hogy nem lenne belőle semmi mert van egy akadály ami lehetővé tenné a kapcsolatot? 24 /F

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen

Elég hosszú ideig, de annyira hülyeség volt mert nem is ismertem igazán a srácot, csak többet képzeltem bele

2020. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csak ilyen volt
2020. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
2020. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még most is van
2020. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen - bár ez viszonzatlan volt (vagy a másik fél jól titkolta). Egyetemi tanárom volt az illető - valószínűleg, ha mutatott volna jeleket, sem jöttem volna vele össze, mert nem tartom etikusnak és az állása is veszélybe került volna.
2020. ápr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!