Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a felnőtt nőként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a felnőtt nőként nem találok párt, akkor az az én hibám?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és sosem volt szerencsém ezen a téren. De nem tobzódhatok az önsajnálatban, mert az nem igaz, hogy a kutya sem nézett rám soha. Szimplán csak sosem éreztem azt, hogy az adott személy lenne a megfelelő. Még akkor sem, ha nekem tetszett valaki, mert tudtam, hogy köztünk nem lehet semmi, mert egyértelműen nem érdekeltem őket.


Beszélgettünk, és egyszerűen semmi vonzalmat nem váltott ki belőlem egyikük sem. :( Sokaknak nem volt életcélja, volt aki rasszista volt, volt aki úgy vélekedett a nőkről, mintha holmi tárgyak volnának és egy csomó dolog ami az én értékrendembe sajnos nem fér bele (pl: BDSM meg mindenféle fétis, dohányzás).


Amúgy INFP vagyok és az emberek többsége nem kedvel általában, ez azóta így van, amióta az eszemet tudom.


Erősségem mások segítése, emberek összehozása. Egyik barátnőm közölte velem, hogy hónapok óta képtelen eljárni templomba és annyit mondtam: akkor egyszerűen menj el! És azóta rendben van Istennel (én nem vagyok hívő). Egy másikuk vizsgára nem akart elmenni én meg azt mondtam 2 nap tanulás is ér valamit, át is ment. Ember-centrikus vagyok, kevésbé társadalom-centrikus, de szeretek holisztikusan gondolkodni a dolgokról és jó hallgatóság vagyok. Szeretek elfogadó lenni és nem célom embereket megváltoztatni, kivéve ha ártanak maguknak vagy másoknak. Ezekkel szemben kritikus vagyok. A rajzolás a hobbim. Nem vagyok egy praktikus, logikus ember, nem is jellemző az INFP-kre.


A helyzet az, hogy nem tudok megváltozni, a mai világ elvárásainak megfelelni. Ebben az országban meg végképp nehéz realisztikusan, normálisan gondolkodni, vagy több jóindulatot táplálni mások felé, mert még egyetemisták is olyanokat csinálnak, hogy ihaj. Kiábrándító.


Úgyhogy én még nem találkoztam olyan gondolkodásmódú férfival, akiét közösnek éreztem volna az enyémmel.:( De gondolom nekik is ez a véleményük rólam.


Utolsó gondolat: valójában ambivertált vagyok, a túlzott extraverzió és a túlzott introverzió is zavaró egy idő után. És azért annyira sok ambivertált nincs szerintem, aki átérezné ezt.

:(



2021. okt. 2. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem jó fej vagy, én bírnálak. De én hetero nő vagyok, ez tehát nem segít rajtad. Nem feltétlenül a te hibád, vagy bárki hibája, hogy nem találtál olyat, akivel kölcsönös a vonzalom. Nagyon nehéz dolga van annak, aki hozzá illő társat keres. Én is ilyen voltam. Nem jósolok sok boldogságot párkapcsolatok terén. De más téren lehetsz boldog.
2021. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Majd, ha egyszer rendesen meg leszel répázva, utána nem leszel INFP, ambivertált, meg extraverzált, és introverzált!
2021. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
2-esnek van igaza, de nagyon :D:D
2021. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Momentán kevés dolog tesz boldoggá, inkább csak apróságok. :) De a felnőtt lét erről szól egy kicsit. Sok célért szenvedni kell, küzdeni. Eléggé szorongó típus vagyok, rástresszelek olyan dolgokra, amikre nem kéne. Ez gyakran megakadályoz abban hogy előre haladjak, vagy hogy eleget foglalkozzak az emberi kapcsolataimmal. Ettől függetlenül haladok, csak tyúklépésekben és már zavar hogy nincsenek igazán hosszú távú tervek, mert ezekhez már a partner is kéne, nem lehet egyedül fejlődni egy idő után. :( pl: hiába szeretnék 10 év múlva kétgyerekes anya lenni, ha nem lesz hozzá meg az adott személy. Szakmailag meg kell még kb. 5 év, hogy azt mondjam egyáltalán szóba jöhet egy gyerek, mert bizonyos szint alatt necces gyereket vállalni, nehéz behozni éveket kihagyva. PhD-n vagyok, ami nem túl hasznos tevékenység, nem is fizetik meg, de most szeretek tanítani. Az egyetemi oktatói pálya viszont már nem érné meg nekem ugyanennyiért, és akkor többet is kell dolgozni, szignifikánsan kevesebb összegért.
2021. okt. 2. 22:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Bárhol talál az ember olyat, aki megrépázná, de társat nehezebb találni, ahhoz meg kell az én személyiségem is ;)
2021. okt. 2. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te gondolkozol normálisan.


"Szimplán csak sosem éreztem azt, hogy az adott személy lenne a megfelelő" Ezt kevesen érzik, épp ezért ennyire különleges a szerelem. Viszont mivel az emberek rettegnek az egyedülléttől, kapcsolatból kapcsolatba ugrálnak.


Én 26 vagyok, szintén szingli, és néznek nagy kerek szemekkel, amikor elmondom, hogy számomra nem létszükséglet egy kapcsolat. Év eleje óta vagyok egyedül, és élvezem a szabadságot is. Egy kapcsolat egyben kötöttség is, ami akkor teher, ha nem működik jól.

2021. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

Az meg kiabranditobb, hogy az itteni kerdezok kozul csak az tud helyesirasi hiba nelkul leirni egy ket bekezdesnel hosszabb szoveget, akiknek doktori fokozatuk van 😂



37F incel

2021. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Kevés a normál pasi. Többen ösztönös, egocentrikus kisgyerekként funkcionálnak közülük. Aki normál férfi hamar elkel.
2021. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!