Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, aki 30 felé, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki 30 felé, vagy felette talált normális férfit tartós kapcsolatra/házasságra? Félek, hogy nem találok megfelelőt.

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik, tudom..néhány hónap múlva 27 éves leszek (lány), és teljesen kétségbeestem, hogy le vagyok késve mindenről, párkapcsolat, család, gyerekek.


2 hónapja ért véget a kapcsolatom, amiből azért szálltam ki, mert messze laktunk egymástól, és nem voltak komolyabb tervei az illetőnek, pedig igazán szerettem.

Azóta néha azt érzem, hogy jó nekem egyedül, arra van időm, amire akarom, és nehezen tudnék most az életvitelembe befogadni valakit, elég problémás a családi háttér, és egy új kapcsolat sok időt lekötne megint az egyéb feladataimból, amiket végre elkezdtem. Illetve félek a kudarctól, közel engedni valakit.


Máskor pedig pánikolok, hogy jó lenne, ha valaki szeretne, törődne velem, és előrevetítek konkrét történeteket. pl: megismerek valakit 27 éveen talán, és mi, van, ha annak is vége 2 év múlva, már majdnem 30 vagyok, és akkor onnan megint mennyi idő, mire találok valakit..mint valami szörnyű körforgás


Intelligens embernek tartom magam, külső környezetem is, illetve külsőre vonzónak, dekoratívnak mondanak, mégsincs önbizalmam. Férfiban is hasonlót keresnék, valamint, hogy legyen benne erkölcs,humor, legyenek céljai..szerintem ezek nem nagy elvárások. Baráti társaságban nincs lehetőségem ismerkedni, max a társkereső maradna..


Próbálom ezt a görcsösséget leküzdeni, de valamiért mindig leírom magam, hogy már lekéstem az "életről". Mások azt mondják, hogy engedjem el a témát, és jönni fog, ha kell, csak lehet várni kell rá. Ez bejött valakinek?



2018. okt. 29. 14:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nyugodtan engedd el ezt a témát, meg egyáltalán nem vagy elkésve. Ha nagyon rágörcsölsz,az csak megnehezíti a dolgodat. Sose feledd:"a fű nő magától" és "Örökké nem eshet!"
2018. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%

"teljesen kétségbeestem, hogy le vagyok késve mindenről, párkapcsolat, család, gyerekek."

Manapság egyre több nő vállal gyereket 30 fölött!


Ne rinyálj, nem vagy lekésve semmiről. Most ért véget a kapcsolatod. Mit akarsz még? Te választottad azt a pasit, rosszul, tanulj a hibádból. De ne légy kapcsolatfüggő, most légy egy kicsit egyedül, szedd össze a gondolataidat, tanulj a hibádból és kezdj új lappal mindent.

Nézd meg youtube-on a Titok című filmet.

Fogalmazd meg nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak.


Párom (F) 29 volt, mikor velem megismerkedett, én akkor voltam 23. Mi 200 km-es távkapcsiban voltunk 4 és fél évig, tavaly december óta pedig együtt lakunk.

2018. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Komoly hányattatás után mi a párommal majdnem négy évvel ezelőtt találtunk egymásra...akkor én 42 voltam ő meg 38. Már van egy két és fél éves kisfiunk, ez az egész akkor jött, amikor már tulajdonképpen lemondtam mindenről...😀
2018. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
A sors keze. 🙂 Írj, az embered vagyok. 🙂
2018. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

mi van ha így, mi van ha úgy mi van ha igen, mi van ha nem..........soha semmi sem biztos.

Ez is az élet velejárója :)


7 évig tartott az előző kapcsolatom még is vége lett. A mostani 15 hónapja tart de ilyenen nem gondolkodok, hogy ha így ha úgy mi lesz mi lenne.....

31/N

2018. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

És mi van ha lapos a föld?


27 évesen tényleg nem vagy lecsúszva semmiről. Az ismeretségi körömben a gyerek igencsak kitolódik 30 év vagy a fölé.

De gyerekhez nem árt egy társ is ugye :)

Akit viszont nem árt gyerekgyártás előtt megismerni....


Majd jönni fog magától...meg ha nem várod ha nem görcsölsz rá....bla bla.

Ha csak otthon ülsz a babérjaidon, és nem mész semerre, max a szokásos boltba meg dolgozni, akkor oly kevés esélyed van bárkit megismerni maximum neten.


Ha semmit de semmit nem teszünk azért, hogy történjen valami , vagy változzon, akkor k**úrvára nem is fog.

2018. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

30 éves voltam majdnem, mikor pàrommal megismerkedtünk, vàláson túl, akkor egy 6 éves gyerekkel.

Azt hittem, nekem szevasz-tavasz van.

De szerencsére nem így lett, lassan 4 éve élünk boldogsàgban.


Semmiről nem vagy lekésve, a szerelem nem korhoz kötött, lehet akàr holnap találkozol valakivel akire azt mondod, hogy hú.

Csak ne görcsölj rà.

Sikerülni fog.

Sok sikert :)

2018. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Én lennék a legboldogabb, ha ez a hülye gondolat kimenne a fejemből, de néha nem tudom irányítani kb.


A baráti körömben szinte mindenkinek van kapsolata,vagy el vannak jegyezve, tőlem meg állandón kérdezik, hogy mi lesz így, lassan el kellene kezdenem ismerkedni..


Eljárok azért itthonról, szoktam utazni, bulizni, de valahogy ott nem jön össze. Társkeresőhöz még nem volt bátorságom, pedig már abban látom az utolsó reményt, illetve hallottam olyanokról, akiknek sikerült onnan.

2018. okt. 29. 15:25
 9/24 anonim ***** válasza:

Barátok, tesó/tesók, vagy egyedül mész mindenfelé?

Munkahelyen? Milyen környezetben élsz?

Sűrűn lakott terület vagy alig szálingóznak az emberek mint a félholtak?


Amúgy szerintem ezzel mindenki így van: "A baráti körömben szinte mindenkinek van kapsolata,vagy el vannak jegyezve...házasok , gyerekük van stb stb..."

2018. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nyugi! Még van idő megtalálni az igazit!

Én is keresgélem, 30 felett is van élet!

2018. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!