Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért matchel velem újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért matchel velem újra egyszer már zsákutca volt a beszélgetés?

Figyelt kérdés

Egyik ismerkedős felületen matcheltem egy lánnyal(22), beszéltünk rövid ideig, aztán elhalt a beszélgetés, nem invesztált, én többet írtam és úgy voltam vele, hogy ideje megtanulnom nem futni olyan vonat után, ami nem vesz fel. Szóval illedelmesen megírtam, hogy ha kicsit túltoltam, megijesztettem valami bizalmas kérdéssel, akkor bocs, és ha már nem ír többé, akkor minden jót kívánok neki. (de nem váltam szét vele, és ő se törölt)


Aztán most meg egy másik ismerkedős felületen megint matchel velem, pedig ugyanazokat a képeket használom, képtelenség, hogy ne ismert volna fel.


Nem éreztem úgy, hogy igazán érdekelném, mi értelme ennek?

Hátha futok még pár kört, ami jól esne neki, és ennyi?

Vagy csak én vagyok túl negatív?


2021. okt. 3. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szord ki az alkalmatlanokat, azokkal foglalkozz, akiknel kolcsonos a dolog.
2021. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolt bele ezekbe, csak odahúzott. Töröld a fenébe és ne foglalkozz vele.
2021. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet túl okos a làny, kg-ra megy:tetszik -> jöhet
2021. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Linkeld be neki a kèrdèst 😁
2021. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tinderen egy csomó csaj azért van fent, mert unatkozik és várja a csodát. Sok lány ismerősöm mesélt erről.
2021. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor fent voltam ezeken az appokon, volt egy srác, aki vagy háromszor jelölt. Beszélgettem is vele, ami úgy nézett ki, hogy pár naponta kérdezett valamit, válaszoltam, aztán megkérdezte megint ugyanazt. Nyilván x csajjal dumalt és már azt sem tudta, kitől mit kérdezett. Néha letöröltem magam és feltettem újra a profilom, mindig bejelölt és írt, azt se tudta ki vagyok 😄😄😄
2021. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!