Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki jött már össze lánnyal,fiúv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki jött már össze lánnyal,fiúval boltban vásárlás közben?Ki az aki vásárolni ment,és a boltban becsajozott,bepasizott?

Figyelt kérdés
Volt munkahelyem közelében csak egy Cba üzlet volt,reggel munka előtt mindig ott vásároltam.Ott jóban lettem az egyik lánnyal,de sajnos nem jöttünk össze,pedig tetszett a vagány stílusa a lánynak.De volt akinek sikerült ami nekem nem?

2021. szept. 20. 11:25
A kérdező szavazást indított:
A páromat vásárlás közben ismertem meg
A páromat nem vásárlás közben ismertem meg
Nem szoktam ismerkedni boltban,csak arra koncentrálok amit vennem kell
Nem járok vásárolni,házhoz hozatom az élelmiszert
21 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Ismerek olyan embert aki nem jár vásárolni,hanem mindig rendel,mindig házhoz hozzák neki a kaját.Ilyenkor maximum az ételfutárral jöhetne össze.
2021. szept. 20. 11:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa, de nem mostanában. F
2021. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért jó ugyanott vásárolni, mert megismerik az embert.Ha már megismer a pénztáros lány vagy fiú,meg lehet tőle kérdezni hogy van?
2021. szept. 20. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is szoktam velük beszélgetni.
2021. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Szoktam. Kiváló vadászterület, a sok unatkozó háziasszonnyal.
2021. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer a borospolcoknál a Sparban nagyon tanácstalan voltam és a mellettem álló fiú is. Nagyon összeakadt a szemünk, vártam pár percet, hogy hátha odajön, de töketlen volt és nem jött, így otthagytam.
2021. szept. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most is van egy bolt ahová rendszeresen járok de még csak az egyik nő vette észre hogy én rendszeresen odajárok.A fiatal lányoknak még nem esett le,pedig van hogy ugyanannál a lánynál fizetek egy héten többször is.
2021. szept. 20. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer még régen nagyon megtetszett egy pasi, akit akkor láttam meg, amikor leugrottam a boltba kifliért. Én is tetszettem neki, rögtön látszott a tekintetéből. Beszélgetni kezdtünk, de sajnos hamar kiderült, hogy van felesége és gyereke így nem lett belőle semmi.
2021. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Régen mindig az áruházi pénztárnál való sorban állás volt a kedvenc vadászterületem. A csaj kosarának tartalma nagyon sok mindent elárult, és kezdő témának se volt utolsó.
2021. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!