Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incel férfiak miért panaszk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel férfiak miért panaszkodnak a külsejükre mikor az utcán is csomó csúnya férfit lehet barátnővel látni? Vagy ez náluk valamilyen önvédelmi mechanizmus hogy ezeket nem veszik észre?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 07:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert azt nehezebb bevallania magának, hogy azért nincs barátnője, mert a személyisége szar.
2021. okt. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
1: +1!!!!!444
2021. okt. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Kedves Kérdező, az incelek mindenre panaszkodnak, miért pont a külselyükre ne tennék???
2021. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Kapaszkodj meg (incelek kössék be magukat):

az incelségnek semmi köze a külsőhöz.


badamtsss

2021. okt. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
4 - :OOOO
2021. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Igaza van eddig az összes válaszolónak, de az szerintem baromság, hogy "a szépség belülről fakad". Mondom ezt úgy, hogy voltak már nőim és egyiket se hiszem, hogy a szégyellős, visszahúzódó, szófukar belsőm fogta meg...
2021. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

"az utcán is csomó csúnya férfit lehet barátnővel látni?"



Egyszer lattam ilyet (ronda, elhizott hapsit hozza kepest jo novel), meg Magyarorszagon, a vonaton. Tehat van ilyen, ahogy a lotto otost is valaki megnyeri, de nem jellemzo.



"külselyükre"



Birtokos szemelyjel (E/3): -a, -e, -ja, -je



Ha annyi forintom lenne, ahanyszor azt latom a forumon, hogy "semmilye", mar sugar babyt tartanek. De egyszer lattam olyat, hogy "felyformámhoz", vitt mindent :)



37F incel

2021. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Az én fejem nem csak simán rusnya, hanem nagyon.

Nem mindegy, hogyan csúnya valaki.

2021. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Felyformámhoz :DDD
2021. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Kedves 7. válaszadó úgy megörült, hogy végre ő is jó valamiben: a második osztályos nyelvtan egész jól megy neki.
2021. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!